Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Váratlanul meghalt nagymamám....

Váratlanul meghalt nagymamám. Elég feszült vagyok, férjem próbál nyugtatni és kínál, hogy igyak egy fél deci vörösbort. Lehet szoptatás alatt ennyit inni? (Amióta kiderült, hogy babát várunk, egy korty alkoholt sem ittam. )

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Őszinte részvétem. :( Nyugodtan megihatsz egy pohár vörösbort, nem lesz tőle semmi bajotok.
2012. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon sajnálom, hogy meghalt a nagymamád.:(

Igen, nyugodtan ihatsz egy fél dl vörösbort, semmi baja nem lesz tőle a babádnak, Te viszont ellazulsz kicsit remélhetőleg. Nyugodj meg, ennyivel biztosan nem ártasz neki!

2012. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kíváncsicska ***** válasza:
67%
Egy pohár vörösbortól senkinek nem lesz semmi baja.Ja és a vörösbor (kis mennyiségben és az egy pohár igencsak az) még jótékony hatással is van a szervezetre.Szóval nyugodtan idd meg, pláne ha azt érzed hogy jól is esne.
2012. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Először is részvétem! És igen, nyugodtan megihatsz annyi bort. Nekem még a kórházban mondta az osztályvezető főorvos, hogy minden nap igyak meg 1 dl vörösbort.
2012. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Így van, egy decitől semmi bajotok sem lesz! Nyugodt szívvel megihatsz egy pohárral. Őszinte részvétem.:(
2012. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Részvétem a nagyid miatt tudom milyen érzés az ha váratlanul veszítesz el valakit :(. Nyugodtan ihatsz annyit mert valamennyire egészséges is. Egyébként nem csoda hogy ennyire feszült vagy valahogy meg kell nyugodnod, legjobban a temetésnapján fogsz kiborulni mert az a legnehezebb, tudom mennyire nagy kín az egész de hidd el az idő szépen lassan begyógyít minden sebet. A legfontosabb te és a baba szóval koncentrálj a babára.
2012. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Hasznosak a válaszok!
2012. márc. 8. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Részvétem a nagyid miatt! Szerintem is nyugodtan megihatsz egy pohár bort, ártani biztos nem fog. A barátnőmnek azt ajánlotta a dokija, mikor kiderült hogy babát vár, hogy minden nap igyon meg egy deci vörösbort, mert nagyon jót tesz.
2012. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!