Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire számíthatunk a gasztroent...

Mire számíthatunk a gasztroenterológusnál?

Figyelt kérdés
A kisfiam 16 hónapos, és napi 3-4 hasmenése van már 10 hónapos korától + fáradékonyság, volt egy hányásos időszak, hullámokban erős étványtalanság. Holnap megyünk gasztroenterológushoz, mert vérkép széklet, uh rendben. Mit fognak ott csinálni velünk. Lehetséges, hogy már az első alkalommal lesz valamilyen komolyabb vizsgálat, vagy ez nem valószínű?
2009. jún. 9. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

felméri állapotát,majd utána dönti el,hogy kell-e altatásban tükrözés vagy más vizsgálat!Jó tanács csak altatásban enged,hogy elvégezzen az ilyen fajta vizsgálatokat.Pici koromban én ébren voltam és nem volt hú de kellemes élmény!

Gyógyuljatok meg!

6 hónapos baba anyukája

2009. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyeteértek az előzö hozzászólóval,csak altatásban engedd!!

Juj borzasztóan hangzik,ilyen picinek ilyen vizsgálatot végezni kiráz a hideg!!Persze ha kell egyáltalán!!Reméljük nem!!!!!!

Nem beszélve arról hogy igen kellemetlen ,és fájdalmas vizsgálat!!

Bocsi hogy írom de nővér vok és tudom,meg láttam ilyen viszgálatot ,és még egy felnőtt embert is megvisel!!!üdv egy 10 hós baba anyukája

2009. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először csak elbeszélget veletek, és elmondja milyen vizsgálaok várnak rá.

Beavatkozás először biztos nem lesz, hisz a gasztro doki üres gyomorral, belekkel vizsgál.

Nekem csak gyomortükrözésem volt, de előző nap már nem ehettem vacsit, inni sem ihattam.

A béltükrözést megúsztam, de olyankor adnak hashajtót...

Nekem a tükrözést kábításban végezték, előtte azt mondták hogy semmire nem fogok emlékezni, nemis fogom érezni... Na, pechem volt, végig tudatomnál voltam, és a "kábító" szuri hatása akkor jelentkezett, amikor vége lett a vizsgálatnak.Akkor fél órát aludtam:)

Nekem 2 hónapig tartó hasmenés, fogyás, fáradékonyság, gyengeség volt a panaszom, és évekkel korábban búzaliszt allergiát állapítottak meg, emiatt cöliákiára gyanakodtak.


Drukk, remélem semmi komoly nem lesz.

2009. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, mert a kisfiam már ha olyan helyre megyünk, ahol gyaníthatóan le kell feküdnie már úgy sír, és úgy kapaszkodik a nyakamba, hogy alig lehet lefejteni :-( Ragaszkodni fogok az altatáshoz.
2009. jún. 10. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!