Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csókolják szájon a...

Miért csókolják szájon a gyerekeiket egyes szülők? Nem rossz ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 23:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Azt nem tudom, hogy rossz-e, de szerintem nagyon undorító.
2009. jan. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
Én olyat is ismerek ahol még a nagymama is a száját puszilgatja az unokának hát nem tudom az oké hogy szeretem a gyerekem nah de akkor se kell a száját csókolgatni.....
2009. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%

De,rossz.A felnőtt szájában levő baktériumok-amik pl.fogínygyulladást vagy fogszuvasodást okoznak-átmennek a babáéba.Ezért nem tanácsos a földre leesett cumit is

úgy letisztítani,h a szülő bekapja.

2009. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%

Én nem fogom a száját csokolni a gyerekemnek, DE megértem, ha a szülő (es nem a nagymami) csinalja, mert a szaj az egyik legérzékenyebb részem, és ha megérinti, akit szeretek, az semmivel ossze nem hasonlitható erzes.

érdekes, hogy mégsincs bennem inger, hogy a leendő gyerekemmel ilyet csinaljak majd, de nem itelem el, akiben van, ha mondjuk max 2 eves koraig csinalja. utana mar befolyásolhatja a gyerek lelki fejlodeset szerintem.

2009. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
miert lenne rossz?a bacilok miatt?istenem mashogy is elkaphassa.en eleitol kezdve puszilom,mert egyszeruen nem birom ki.es akkorakat nevet kozben.meg egyszer sem volt beteg.de betegen biztos nem pusziznam.
2009. jan. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
ugy irjatok mintha valami nyalas puszirol lenne szo.istenem egy ket puszi a babanak.
2009. jan. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
a szájára mondjuk én sem adok puszit a kisfiamnak. Arcára, homlokára, mindenhova, ahogy éppen játszunk, de a szájára nem. Az nálam a "szerelemhez" kötődő dolog, a férjemnek jár. Én úgy gondolom, hogy ettől az apró különbségtől tudni fogja később is, hogy melyik puszi milyen jelentéssel bír és hogy nem adunk mindenkinek puszikat a szájára. Ettől függetlenül nem ítélek el egyetlen anyukát sem, aki a szájára ad puszit a babának, hiszen ez is a szeretet jele!
2009. jan. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%

én a szájára adok...de ebben nincs semmi rossz sztem. Ha nagyobb lesz persze már majd nem adok oda...de addig...

8 hós

2009. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
7:21 vagyok.en sem fogok idosebb korara puszizni szajra,biztos el is fog tolni;)es nem csak a szerelem jele a puszi.szeretete is.
2009. jan. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%
A 23.59-es vagyok.Köszi a lepontozást,a kérdező azt kérdezte rossz-e,nem azt,hogy ti csináljátok-e vagy sem.Én pusztán a rideg tényeket közöltem(vagyis,h miért nem ajánlják)vagyis a kérdésre válaszoltam.
2009. jan. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!