Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kullancs által okozott...

A kullancs által okozott agyhártyagyulladás elleni védőoltásnak volt valami mellékhatása?

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
mult héten szerdán kaptuk me az elsöt(este belázasodott másnapra torokgyulladás) nos igy foggalmam nincs mi okozhatta holott makk egészséges volt elötte a gyerek. 4 hét mulva kapjuk a 18 oltással együtt. na majd ott látni fogom
2012. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt több részletben adják be??
2012. márc. 12. 12:32
 3/6 A kérdező kommentje:
A 18 hós oltás után nekünk belázasodott a baba, egy napig lázas volt. Mást nem kapott mellé, csak azt.
2012. márc. 12. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
3 vagy 4 oltás ez
2012. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden oltásnak van mellékhatása, mert ez egy baevatkozás a természetes védekezőképességbe. Ami olykor előnyös, sokszor visszaüt máshol máshogy. Elondolkodtató, ha valaminek csak előnye van de hátránya semmi, nem? Nem is tudok ilyet mondani.

Lehet csak később jön elő, és nem is gondoljuk, hogy igen ez bizony az oltástól van. Alleria, betegség, tanulási zavarok stb...

2012. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak: köszi, ez kissé szerteágazó volt. Azt szerettem volna kérdezni,hogy számítsak -e lázra este, mikor megkapja az oltást. Semmi több, nem világmegváltó magvas gondolatokat kértem, és nem az oltás által előidézett felnőttkori kapcsolati problémákra gondoltam... :)
2012. márc. 12. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!