Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen csúszdát vegyek 1,5...

Milyen csúszdát vegyek 1,5 éves lányomnak?

Figyelt kérdés

Kora ősszel már tölti a 2 évet, nyáron használnánk leginkább a csúszdát a telken.


1. Milyet érdemes venni? Milyen magasat?


2. Mi a különbség beltéri és kültéri csúszda között?



2012. márc. 13. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a tesco-ban vettem, ilyen:


[link]


Az én kislányom is másfél éves, néhány nap alatt saját magától megtanult felmászni rá. Csak csodálkoztunk. Bent tartjuk egyelőre a csúszdát, majd ha már tartósan meleg idő lesz, akkor visszük ki a kertbe. Nagyon nagy sikere van, könnyű összerakni és szétszedni, de tipikusan olyan játék, ami csak felügyelet mellett használható. Ezt egyébként 2 éves kortól ajánlják, szóval mi kicsit előbb kezdtük használni, augusztusban lesz 2 éves a lányom.

2012. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia én ilyet vettem a 2 éves kislányomnak, nagyon bevált. Nekik még elég ekkora szerintem, ezt ő már egyedül tudja használni. Ki is lehet vinni, de a szobába is jó.


[link]

2012. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Tehát úgy látom, mindkettőtöknél a 130 cm-es csúszda vált be. Néztem 150 centiset is, mert ahova mi járunk Máltai játszóra, ott kb. 150-esek a baba csúszdák és nagyon szereti a lányom.


Az elsőtől ha még olvasod, annyit kérdeznék, hogy egyedül miért nem használhatja?

2012. márc. 13. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, még kicsinek tartom hozzá, hogy egyedül teljes biztonsággal föl tudjon mászni a csúszdára, az ajánlás is 2 éves kortól van. De nagyon jó móka, szerintem mindenképpen vegyetek otthonra is!
2012. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm mégegyszer a válaszod, mindenképp beszerzünk egy csúszdát.
2012. márc. 14. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!