Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos lányomnak már...

18 hónapos lányomnak már egyedül kellene ennie?

Figyelt kérdés
Mármint pl:kanállal a levest vagy a krumplit.vagy még nem vagyunk elkésve?
2012. febr. 29. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lánykámmég nem kanalazik (illetve a főzeléket, és joghurtot már be tudja kanalazni a szájába. aztán moshatom a ruháit de rendületlenül gyakorolja a kiscsajom
2012. febr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lánykám sem eszik egyedül, ugyan ennyi idős. :)
2012. febr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a leves az, amit majd legutoljára tanul meg megenni. :)

Az én lányom 1 éves, villával már egész ügyes. Kanállal meg max. úgy eszik, hogy ha elfogy a joghurt, akkor kikapargatja a poharat. De rendszeresen a kanál nyelével, vagy a hátoldalával. Szóval arra még nem jött rá, hogy hogyan kell vele meríteni is.

2012. febr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy kellene. A fiam ugyan ennyi idős, mostanában kezdte ügyesebben kanalazni a darabos dolgokat, eddig csak szórakozott a kanállal. Levest majd később.
2012. febr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Az enyémet is csak ennyi idősen kezdte el érdekelni a kanállal, villával való evés. 1 hét alatt gyönyörűen megtanulta, meg is szerette. Olyannyira, hogy még az almát is villával eszi. :)
2012. febr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 18 hós a kisfiam, mi együtt eszünk, nála is egy kanál, és nálam is. Ügyesen eszik, lelkesen, gyorsan, de persze jócskán megy mellé is, én inkább ezért szoktam néha beszállni az etetésbe, mert ha csak magától enne, akkor a fele mellé hullana. Illetve ő sajnos a kaja felétől (mikor már nem annyira éhes) elkezd játszani az étellel, kipacsmagolja, turkálja, ilyenkor etetem én, mert őt már csak a játék izgatja.
2012. febr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!