Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babáitokkal...

9-10 hónapos babáitokkal hogyan és miket foglakoztok, játszotok nap, mint nap?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős anyuka, aki egész nap mondókázik, énekel, meg nem is tudom, miket csinál a gyerekkel, verseket is mond neki, meg tanítgatja minden jóra, amikor a net kerül szóba, azt mondta neki nincs is ideje netezni soha. Nekem valahogy ez nem megy egész nap és sz@rul érzem magam emiatt. Bár a kicsim nyugodt, vidám, mosolygós gyerek, persze én is játszok vele, mondókázunk minden nap, de nem egész nap. Néha ott is hagy, mert nem érdekli, inkább eljátszik, most pl a játékot teszi fel az asztalra, lelöki, felveszi, ezzel ismerkedik. Én csak kommentelem, hogy "Most leesett, felvesszük." De igazából elvan nélkülem. Én is szeretném, hogy okos legyen majd...
2012. márc. 14. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a baba igényeitől függ a leginkább.Mi is játszunk,de pl egy idő után az én lányom is megunja.Ne izgulj okos lesz az a lényeg hogy jókedvű,mosolygós.Mindig arra figyelj h ő mit igényel
2012. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én se tudok egész nap mellette ülni és verseket, meséket mondani. Szerintem amúgy is meg kell tanulnia egyedül játszani, neked meg biztos van házimunka amit meg kell csinálni. Én mindig hagyom egyedül játszani amíg nem igényli, hogy foglalkozzak vele. Egyre több időt elvan egyedül. Persze figyelek arra, hogy minden nap olvassak neki egy mesét. Pelenkázás közben megy a verselés, éneklés és ha velem van a házimunka közben minden kommentálok. Mosogatás közben sorolni szoktam neki mit mosogatok. Ha azt csinálod mint az ismerősöd, le se fog szállni rólad a gyerek.
2012. márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!