Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mennyi idő után...

Anyukák! Mennyi idő után mentetek vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
Van olyan aki a baba 1 éves kora után ment vissza?Hogy oldottátok meg?Hány orás munkát vállaltok,és hol??
2009. jún. 11. 12:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia!Én mindkét gyermekemnél 18 hó után mentem vissza.Irodaimunkába és először csak 6 órában.Késöbb mentem 8 órában amikor már nem volt gond a bölcsiben.
2009. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 hónapos, de csak jövő év szeptembertől veszik fel a bölcsibe. De ha felvették volna én már dolgoznék, sajnos muszáj lenne, nagyon nehéz így pénzügyileg
2009. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nálam úgy néz ki, hogy a baba 1 éves, de munkahelyet kell váltanom, mert amelyik városban most lakunk, ott dolgozik a férjem, előző munkahelyem 120 km-re van, és semmiképp nem tudnám megoldani, hogy ilyen távra bejárjak. Még itthon lehetnék 1 évet, de éppen most adódott lehetőség az új munkára itt, szeptembertől. Iszonyat lelkifurdalásom van, hogy el kell menjek dolgozni, de nincs más választásom. Ráadásul nagyszülők messze laknak, fogadhatunk majd babysittert, mert sajnos mi délelőtt 2-3 órát dolgozunk, amikor mehet majd bölcsibe, de este van a fő munkaidő (színház), így muszáj babísitter.:( Utálom a gondolatát is, de nincs más választás.
2009. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kora elött semmiképpen sem!!!
2009. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Bár SOHA NEM KÉNE visszamennem dolgozni...

Bár mindig itthon lehetnék a Családomnak....

2009. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én sem vágyom vissza,ez boldoggá tesz,nevelni a gyermekeinket:-)
2009. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem én is.A muszály nagy úr!!!!
2009. jún. 11. 13:07
 8/18 anonim ***** válasza:

Az első, amikor 21 hóanpos volt ,elmentem egy nappali tanfolyamra, ami kismamáknak gyes mellet ingyenes volt.

Ez volt októberben, akkor ment a fiam bölcsiba. Majd a nyáron itthon voltunk és én a köv. októberben mentem dolgozni új munkahelyre.

A mostani babával, aki még csak 3 hónapos a gyed lejárta után kiveszem még a szabijaimat és amikor 2 és fél éves lesz, akkor fogok viszammeni ddolgozni, az szeptemberre fog esni.

2009. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hós kora óta járok be hetente 1x-2x,igaz,csak délelőtt(8-12-ig,vagy 9-12-ig) és VELE.Irodai munka,és a körülmények hasonlóan vannak számára kialakítva,mint itthon(utazóágya van pelenkázóval,3 oldala hálós,tehát járókaként is funkcionál).Mivel csak én vagyok bent,alkalmazkodni se kell(részben saját érdekeltségű a munkahely,ezért sem hagyhattam 3 évig "ellenőrzés" nélkül).A kicsi most 13 hós.
2009. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Mielőtt vki felháborodik,én nem vagyok se GYED-en,se Gyes-en,és TGYÁS-t se igényeltem...így jobban járok anyagilag is + bemehetek,ha kell,nem büntethetnek(TB,APEH) meg (ügyfelezős iroda).
2009. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!