Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatnék meg mindent...

Honnan tudhatnék meg mindent a mosható pelenkákról? És hol kapható lebomló pelenka?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd a babával ilyet használni, de kicsit kaotikusnak tűnik így elsőre, pl hogy több típus van, stb.


A kórházba viszont öko/lebomló eldobható kellene, ha vki tudja hol lehet beszerezni, megköszönném az infót. (A DM-ben nincs mini és kb 72 Ft-ra jön ki 1 db, a Rossmannban meg nem is tartanak.)


2012. márc. 15. 00:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem bonyolult! Nem nehezebb mint magadnak kiválasztani egy pár cipőt. Csak abban már van rutinod. Főleg mert kis korodban láttad, hogy anyu hogyan csinálja, és meg tudtad tanulni.

A mosható pelenkák típusairól és a kiválasztás módjáról olvashatsz cikket a textilpelusvilág.hu-n.


[link]


[link]


[link]


Az oldal folyamatosan bővül, nemsokára márkatesztek is lesznek. A szerkesztők olyan anyukák, akik már használtak mosható pelenkát. Van aki több gyermekkel is.

Ha akad még kérdésed, ott is felteheted a csevegőben

Én használtam az első fiamnál, használom most a másodikkal is. Volt rövid idő, amíg mindkettő pelenkás volt, és akkor is használtam.

Használtuk a 35m2-es pesti lakásban, ahol alig volt hely, és most is, amikor a lakás már nagyobb ugyan, de hajlamos penészedni, ha nem szellőztetem elég gyakran. Az egész csak elhatározás kérdése. És ha akarod, akkor megtalálod a módját, mert minden kihívásra van megfelelő pelenka.

2012. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

dejó dejó :)


én már úgyis régóta vágyom egy CSAK pelusos fórumra. (mamami egyéb témái távol állnak tőlem)


Én is hallottam erről, hogy káros, de ez még nem bizonytított. Viszont a mosható 100%, hogy nem az :)

2012. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt olvasd és a mamamin kérdezz:)!

2012. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
pontosabban a "zöldfülűben" kérdezz, de itt össze van szedve minden. bár így egyszerre biztos nagyon tömény
2012. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!