Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik üveges bébiételek a...

Melyik üveges bébiételek a legjobbak? Ár szempontjából is?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Egyik sem jó, hidd el. A legjobb a gyereknek a frissen főzött étel. Én is kipróbáltam, de borzasztó ízük van, a gyerek sem szerette. Pedig jó lenne, ha nem kéne mindig főzni meg lenne kéznél neki való étel, de valami nem stimmel velük az biztos. Ráadásul gondolom hallottál a botrányról is, hogy Európa keleti részébe (tehát hozzánk is) jóval rosszabb minőségű bébiételek érkeznek koránt sem olyan összetevőkkel, ami rá van írva az üvegre.
2012. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Amit frissen főzöl, abban sem tudhatod, hogy mivel kezelt alapanyagok vannak, hacsak nem te termelted bioföldben, bio kertben. :(

Nem kell ilyen szinten lehúzni az üveges bébiételt, semmivel sem jobb vagy rosszabb az a frissen főzöttnél.

Van nagyon rossz minőségű tényleg, az olcsóbbak sajnos tényleg nem jók, de van kifejezetten finom is.

Az én lányom kb. 1 éves koráig semmi frissen főzött ételt nem fogadott el, akkor kezdte úgy ahogy megeszegetni, amit én csináltam neki.

Ami márkákat próbáltunk:

HIPP - Íz és minőség szempontjából a legjobb, árban kifejezetten drága

Kecskeméti - Íz , minőség OK (volt olyan főzelék, amit nem evett meg, másikat nagyon szerette... ) Árban elfogadható

Univer - Árban jó, viszont ízben itt már csak pár kedvenc volt...

Babydream (Rossmann) - árban nagyon jó, de pocsék ízre.

2012. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Még csak tájékozódom kisfiam 4,5 hónapos csak anyatejes és 6 hónapos koráig szeretném is ha az lenne.:)A párom erőlteti nagyon már a más kajákat a picinek,hiába mondom neki,hogy nem kell még ráérünk vele.Nincs rá szüksége,(van elég tejem)szerinte kell már a szilárd.Eddig még sikerült lebeszélnem róla.Már csak pár hét van a hozzátáplálásig,bírja már ki.:)
2012. márc. 16. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ja, régen korábban hozzátápláltak... Lehet, hogy anyósod súg neki... ? :D

Ha van elég tejed, akkor tényleg felesleges korábban elkezdeni.

2012. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anyósom egyik gyerekét sem szoptatta(nem volt teje)így ő már 3 hónaposan elkezdte a pirított lisztes mit tudom én mit adni nekik.stb.Párom ezzel jön,hogy ők is felnőttek és semmi bajuk.Mondtam nekik oké,ez volt a szokás 30-40 évvel ezelőtt,de most nem.(párom 40 éves)Én kitartok amellett,hogy 6 hónaposan ráérünk elkezdeni a kóstolgatást,bár sokszor igen nehéz,mert nagyon nekem tud esni a párom.
2012. márc. 16. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Én legtöbbször Kecskemétit vettem. Ízben nálunk ez jött be. Sokan nem szeretik, mert cukrot adnak hozzá. Szerintem meg ennyi cukor nem árt, és kell is a gyerek szervezetének. Gyakran akciós, így árban egész jó.

Az Univer állagra a híg zseléhez hasonlít, nekem ezért sem tetszett. Az íze sem vmi frankó, a lányom nem szerette. Árban a Kecskeméti körül mozog, de az üveg kisebb.

Én is vettem néha a Rossmannos-t, (8 hó után). Szerintem egész jó, megette a gyerek. Pedig árban nem olcsó.

A Hipp-es baromi drága, de valóban ez a legjobb. Azt is csak akkor vettem, ha akciós volt.


Amúgy nem is biztos, hogy megeszi majd a babád. Lehet, hogy az fog neki ízleni, amit Te főzöl. :)

Én vegyesen adtam, nem válogatott.

2012. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia...

Bebivita..minden szempontból szeretjük!

Müllerben kapható.

Igazad van bőven ráérsz 6 hótól hozzátáplálni..

én is igy csináltam,pedig nekem kapott a lányom tápsz. kiegészitést is sajos...

2012. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!