Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet leszoktatni róla...

Hogy lehet leszoktatni róla hogy ne vegyen mindent a szájába?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos és kivétel nélkül mindent a szájába vesz amit talál? Morzsa, fadarab, radírgumi, még ha talál egy hangyát azt is be akarja kapni!:)Lányom ilyet sosem csinált, mikor növi ezt ki, vagy hogy lehetne leszoktatni róla?
2012. márc. 17. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Életkori sajátosság :) Nyugi, pár hónap alatt kinövi.
2012. márc. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 éves kisfiamnál én is azt várom, hogyha kiveszem a kocsiból, ne akarja az összes cigicsikket meg kutyakakit megenni.

Én most a játszótéren odaadom neki a cumiját, bár fogzik is, ilyenkor jobban is kéri.

2012. márc. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az idő megoldja! Én is vártam már, és most egy évesen már a papirt sem veszi a szájába, csak széttépi. Na azért van pár dolog, amit megkóstol egy rövid nyalás erejéig, de csak egy pillanatra, nem vészees.
2012. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!