Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Hogyan tudnám leszoktatni a 16 hónapos lányom arról, hogy két pofára tömje be a homokot a szájába a játszótéren?

Figyelt kérdés
egy pillanatra nem figyelek oda, vagy nem érek oda időben, már tele a szája. tudja, hogy nem szabad, rám néz, huncut, mint a dög, integet az ujjával, hogy "nem szabad" éééés már be nyomott egy marékkal.
2011. ápr. 8. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

valószínű jó játéknak tartja. hagyd. (nem egyszerű a játszótéri homokkal tudom)

De ki is próbálhatod, hogy pl.hátatfordítassz neki. ha akkor nem csinálja, akkor egyértelműen csak játék, hogy te rohanj hozzá. Csinálj úgy mintha nem vennéd észre. valószínű az első után megunja.

2011. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Én is megettem a homokot, sőt a mai napig a számban van az íze. Imádtam. Főleg, amikor vizes volt. Igaz, már ovis voltam, de nem felejtem el. Nem lesz tőle baja. Sokmindent szerintem nem tehetsz. Majd leszokik róla. Itt vagyok élő példának. :D
2011. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Masodik valaszado, ez nagyon joooo. En ekkorat regen nevettem. :)

Kerdezo, nallunk is ez a helyzet. Sot nallunk a falavelet, fuvet, viragot is megeszi. :( Ugyhogy nem is tudom mit tegyek mert egyszeruen mar azt lesi amikor setalunk, hogy mit lehet felkapni es megenni. Tegnap delutan labdaztunk a kertbe es egyszercsak lhajot felkapott egy nagy kovet es beleharapott. Meg nekem is fajt. :(

2011. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) az tuti, hogy provokál, mert amint látja, hogy figyelem, már tele is a szája. amúgy annyira nem aggódom, a homokozó, ahová járunk, tiszta és rendezett, de azért nem bánnám, ha inkább a vödörbe lapátolná, mint magába.... (anyám megsúgta egyébként, hogy én ugyan ilyen voltam, ő is rám hagyta, nekem sem lett semmi bajom... legalábbis nem a homoktól vagyok hülye:))
2011. ápr. 8. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát a kérdésedre nem tudok válaszolni de nagyon jót nevettem ám:d úgy látszik igazán életre való lányod van:d
2011. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az nem kifejezés:) ott röhögtem ma is: 3-4 kislány, korabeliek, ülnek a homokozóban, szépen lapátolnak a formáikba, játszanak nyugisan, az én lányom meg fekszik hason, az orra a homokban, jár keze-lába, közben nyújtogatja bele a nyelvét:) utána meg felül, kihúzza a body nyakát és elkezdi telepakolni homokkal:) ezt nem hiszem el, gondoltam, de igazából tök büszke voltam:)
2011. ápr. 9. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!