Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudom leszoktatni a 10...

Hogyan tudom leszoktatni a 10 hos babamat arrol, h a homokozoban a homokot egye, mindent a szajaba tesz, evvel nem is lenne semmi gond, de a homokot foldet ket pofara eszi?

Figyelt kérdés
koszonom a valaszokat
2009. júl. 5. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ennyi idős gyerek még mindent a szájába vesz. Pont ezért nem kéne még a homokozba vinnni. Korai.
2009. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetértek, szerintem sem fejleszti még annyira, mint amennyi mindent összeszedhet. pokrócon napozni, játszani, só-liszt gyurmázni érdemes, azt nem baj, ha megeszi és mivel nagyon sós nem fogja két pofára tömni!
2009. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden gyerek először a szájába veszi. Teljesen mindegy milyen idősen viszed először a homokozóba. 2 évesen ugyan így megenné. Csak annyit tehetsz hogy megpróbálod megelőzni és ügyesebb lenni tőle.
2009. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat,de hogyan tudnam kivedeni,h elviszem jatszoterre vagy akar az udvaron levo elkeritett reszben,h pont a homokozoba nem menjen?O maszik oda,persze ott vagyok es figyelek,de azert sajnos van,h sikerul neki egy kicsit a szajaba venni.

O nem olyan baba aki a jatszoszonyegen elvan,O mar 2 honapja all,es mar regota maszik,szoval nem ul meg es fekszik egy helyben fel percnel tobbet.

Azert nagyon koszonom a valaszokat megegyszer.

2009. júl. 5. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!