Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposomnak még nincsen...

9 hónaposomnak még nincsen foga. Már soha nem is lesz?

Figyelt kérdés
Mindenhol ez az első kérdés, foga van már? De még nincs. Ugyan van 2 fehér csík az ínyén, de ennyi. Nem akar kibújni. Meddig normális, ha nincsen foga?

2012. márc. 17. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. szülinapom után egy nappal kezdett kibújni az első :) Ez nagyon egyéni, nyugalom, benn nem marad!
2012. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Hogy lehet ilyen kérdést feltenni, hogy "már soha nem is lesz"? Már miért ne lenne?

Minden embernek van foga, senki sem marad fogak nélkül.

A gyerekeim már elmúltak egy évesek, mikor elkezdett kibújni a foguk. Türelem, lesz a Te babádnak is foga, csak várat magára!

2012. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek olyan kérdések, mint pl. szoptatsz-e még vagy van-e tejcsid?! Minden kornak megvannak a maga kérdései, amit "kötelezőnek" tartanak az emberek.


Majd kifog jönni, ha eljön az ideje..

2012. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 11hónapos voltam, amikor elkezdett kijönni az első. nyugi, pár hónapon belül neki is kibújnak.
2012. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugi. Ahogy a gyerekorvosunk mondaná: ő még nem látott 30 év alatt olyan gyereket, akinek ne nőtt volna ki a tejfoga.


A fiamnak is a 9. hónapja végén kezdett nőni, 1 éves, van négy darab fél foga, most töri át az ötödik, úgyhogy nem halad rohamléptekkel.

Hidd el, jönni fognak azok a fogacskák! :)

2012. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is folyton kérdezték, apósom még meg is kérdezte, hogy ez normális? Jó mosolyogtam rajta, ne foglalkozz másokkal. :) A mi lányunk 11 hónapos lesz és kb. 2-3 hete tört át az első két foga, most úgy félig talán már kint vannak. Nem mindenkinek jön korán a foga, ez ugyanolyan, mint hogy ki mikor kezd el mászni, beszélni, járni stb. Minden baba más. :)
2012. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem, már nem lesz soha. Anyááám!
2012. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Itt a GYIK-en a rekord amit olvastam a 15 hónap!Márminthogy a babának 15 hósan bújt ki az első foga!Szal ha vki kérdezi mond neki hogy annál késsőbb kezd el romlani!

Ja az én fiamnak 9,5 hósan bújt ki az első foga!Majd egy hét múlva a 2.-ik!Utánna a 3.-ik 13 hósan!Most 22 hós de még mindíg csak 12 foga van!Szal nem kapkodja el a dolgokat!

2012. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!