Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Valakinek hasonló?...

Anyukák! Valakinek hasonló? Közel 4 hónapja császároztak! Hosszába vágtak. A császár hege szépen begyógyult, nem gennyes, nincs vele semmi különösebb gond kívülről.

Figyelt kérdés
Mégis néha napján kifejezetten érzékeny a vágás, sőt néha nyomásra is fájdogál. Szerintetek ez normális dolog lehet vagy esetleg valami más állhat a háttérben?

2012. márc. 17. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Az,hogy hosszába vágtak lehet bűnös de azért én megnézetném uh-al. Menj el dokihoz szerintem. Nekem 2 csaszim volt, az utolsó 2 hónapja de már 1 hónapja teljesen rendben van, nem fáj meg nem érzékeny. Persze nekem keresztben van a vágás. Azért az nem olyan durva de 4 hónap már sok idő szerintem.
2012. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi keresztbe vágtak :)
2012. márc. 17. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első császármetszés után nekem még fél év múlva is fájdogált a hegem. A második most volt 5 és fél hete, rá egy hétre már semmi baj nem volt vele, mintha nem is lett volna műtét.


Utólag megtudtam, hogy az elsőnél vágták a hasizmomat is, a másodiknál úgynevezett vongálással (izmok széthúzásával) csinálták a műtétet, ezért nem volt kutya bajom sem 1 hét múlva.

Szerintem neked is vághatták az izmokat, azért gyógyul nehezebben. De egyébként - ha vágták az izmaidat- teljesen normális, hogy 4 hónap után még érzékeny.

2012. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem 1 hónapja császároztak, első császárom volt, de még mindig érzékeny, főleg ha ülésből fel kell állnom, vagy az ágyból felkelni, szóval ha használnám a hasizmom.

Nekem a dokim erre azt mondta, hogy tök normális, van aki fél évvel, vagy egy évvel a műtét után is érzékenynek mondja a heget, ez alkati kérdés.

De én azért megnézetném a helyedben egy dokival!

2012. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5 hónapja császároztak nekem is érzékeny nagyon,nemrég újra voltam nőgyógyásznál ő azt mondta ez normális még.Az enyém még mindig lila is!
2012. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

9 hónapja császároztak. Van még hogy most is érzékeny a hasam. Nekem nem vágtak izmot. A doki szerint minden rendben van.

Azért megnézetném az orvossal a helyedben, csak a megnyugvás kedvéért!

2012. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hónapja volt a császárom, magától már nem fáj, de az időjárás változásokat megérzi, és az kellemetlen szokott lenni.
2012. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézesd meg! Nem a császár hegnèl volt gond, hanem előtte az epe műtétem után 4-5 hónappal, mikor szépen begyógyult, belül néha fájt, mikor vissza mentem kiderült, egy varrat bent maradt. Kiszedték, de ronda be esett maradt a heg. Ne sajnáld rá az időt, menj vissza ha valamit úgy érzel nincs rendben!
2012. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első vágás nagyon hamar elhalványult és egyáltalán nem volt érzékeny. A második 7,5 hónapja volt és még mindig lila és érintésre érzékeny. Ugyanazzal a technikával csinálták felszívódó varratokkal, mégis máshogy gyógyult. Szerintem normális az érzékenység, de ha gondolod nézesd meg!
2012. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 18. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!