Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a Kislányom még csak...

Ha a Kislányom még csak segítséggel ül, lehet-e már teljesen ültetni a babakocsiban?

Figyelt kérdés
Az a problémánk, hogy fekve már egyáltalán nincs el a kocsiban, közepesre döntve nézelődik, így nyugodj. A baj az, hogy rosszul tartja a fejét, mert csak úgy lát ki!(Ezt úgy kell elképzelni, ha a hordozóban ül a baba, és kiemeli teljesen a fejét előre!) Ha felültetném, nem állna rosszul a nyaka! Nem tudom mit tegyek! Kendőzünk is rengeteget, de a 8kg-ját már nehezen bírom hosszú távon!
2009. jún. 12. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Nem írtad,hogy mennyi idős a babóca.

Ugyanabban a helyzetben vagyunk mint ti.4 hós a babám,7,5 kiló,kengurúzunk mi is de már elég nehéz.Én megvettem már most a sportbabakocsit.A hordozóban is, és a "régi" babakocsiban is félig felhúzta magát,úgy ült,a fejét előre emelve.Nekem a védőnő azt mondta, hogy hagyjam,így gyakorol,erősít,hát nem tudom,egy ideig hagyom,de nem szoktam sokáig hagyni.Most a sport baba kocsi nagyon jó, több a helye,és félülős pozíciója pedig pont jó,mert lát is,de mégis támasztva van a kis gerince.Ha úgy látod,hogy már elég erős, akkor szerintem nyugodtan ültesd egy kicsit,ha elfárad úgyis jelzi.Én még azért nem ültetem,mert előre dől,nem tudja még magát megtartani.

2009. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én döntve ültetném a helyedben, tehát nem teljesen ülő pozícióban. Így nem terheled vele a gerincet, viszont kilát. Egyébként mennyi idős?
2009. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, aztán dönts belátásod szerint.

[link]

2009. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!