Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos a kislányom! Anyosom...

6 honapos a kislányom! Anyosom megetette epres joghurtal a tudtom nélkül! :-/ Semmi baja nem lett tölle! Szerintetek akkor adjam neki tovább vagy várjak még vele? Hozzáteszem nagyon izlett neki!

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell folyamatosan, de 1x 1x adhatsz neki egy keveset. Bár inkább natúr joghurtot vegyél és te tegyél bele gyümölcsöket.
2012. márc. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kislányomnak 7 hónaposan kezdtük bevezetni a sajtot, joghurtot. Nagyon ízlett neki, de sajna köb 2 hét után savat csinált neki és ki is hányta, azóta nem adok neki. Még korai volt. De lehet ez a ti esetetekben máshogy lesz.
2012. márc. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én várnék még vele. Humana poharas babajoghurtot adj neki inkább! [link]
2012. márc. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mikor kezdtétek a hozzátáplálást, de joghurttal még várnék. Epreset meg pláne nem adnék neki. Allergén, még akkor is ha csak elvétve van benne eper!!!!
2012. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolóval értek egyet. Az epres joghurt a legrosszabb választás, mert az eper nagyon allergizálhat. Ha családotokban nem volt tejérzékeny, akkor is várnék 8 hónapos koráig és - ahogy előttem is írták - először natúr joghurtba tennék gyümölcsöt. De lehet, hogy csak én vagyok túl parás. :-)
2012. márc. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Az én fiam is 6 hónaposan kezdte enni a gyümis joghurtokat. Már hét hónapos és semmi baja. Azon kívűl a nagy 15 éves az ikrek 12 Ők is ennyi idősen kezdték enni és makk egészséges mind.
2012. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Most még nem,de ha baja nem lett tőle,8 hótól már adnám neki simán.
2012. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
gyümölcsös joghurtot még a 11 hónapos kisfiamnak sem adok,mert tele van színezékkel,sokkal egészségesebb a natúr joghurtba a gyümölcs,a helyedbe azért még várnék a joghurttal 7 hónapos koráig
2012. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Még 3 honapos sem volt mikor azt mondta a védönö h elkezdhetem hozzátáplálni!Születésétöl fogva tápszert adtam neki!
2012. márc. 19. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!