Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használtok ha hasmenés...

Mit használtok ha hasmenés után kipirosodik belülről a kislányotok nemi szerve?

Figyelt kérdés

Hasmenése volt, sűrűn és nagyon precízen pelenkáztam,de így is igen kipirosodott a puncija 6 hós kislányomnak.

Doktornő telefonon aztmondta,hogy túllihegem,de szerintem kellene valami kenőcs rá.Pimafucint ajánlott lányos barátnőm,ti mit használtatok ilyen esetben?


2012. márc. 19. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is a Pimafucint használom néha ilyen esetekben, vagy bekenem a nagyajkakat kívülről Neogranormonnal és abból belülre is megy, mert ez utóbbit azért közvetlenül belülre nem kenném.

Attól függ mennyire piros és miért.

Az mindenesetre biztos, hogy a Pimafucin mehet belülre és a kis hüvelynyílására is. Amikor először felírták, akkor oda is kellett kennem, mert volt ott egy kis hártya, amit szét is kellett minden nap húznom, bár én nem tudtam mit kell nézni, csak csináltam, ahogy mutatták.

2012. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem is mondta a gyerek orvos, hogy van egy kis hártya és szét kell húzni azt egy kicsit pelus cserénél, de Én elég gyáva vagyok.Megnyugtató, hogy nem csak Én kaptam ilyen "feladatot" !

Köszi!

Mi Sudocremet használunk, de aztmondták, az nem mehet belülre.És nem akar írni a gyerekorvos ilyen krémet, ezért lehet, hogy a saját dokimmal fogom felíratni.

2012. márc. 19. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
És miért nem akarja felírni? Ez furi. Na mindegy, akkor persze írasd fel a saját dokival.
2012. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

van olyan krém,amit lehet belülre,de azt doki irja fel.


ha megfogadsz egy tanácsot: kérj vizeletvizsgálatot a dokidtól,mert a kislányok hamar megfertőződhetnek sajnos! én is igy voltam a lányommal,és hugyúti fertőzése lett,nekünk az volt a szerencsénk,h a dokinő alapból küldte vizeletvizsgálatra ahol már az elején elklapták,mert ha enm veszik észre csak későn akkor vesemedence gyulladás is lehet a vége.


ezzel nem riogatlak,csak én már átmentem ezen. legyél karakán,igenis adjon beutalót-pisizacskót vehetsz gyógyszertárban,ráteszed,belepisil- és irjon krémet.

2012. márc. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!