Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki sütött első szülinapr...

Krisztina27 kérdése:

Mindenki sütött első szülinapra tortát?

Figyelt kérdés
Vagy van aki rendelt. Lassan itt a fiam szülinapja de még soha nem sütöttem tortát, és nagyon szeretnék neki én sütni sajátot, fogalmam sincs milyet, a rendelés is eszembe jutott már de akkor meg eszembe jut az elsőt én akarom sütni neki. Esetleg valaki tudna ajánlani valamilyen bevált receptet. Nagyon ráparáztam erre a témára, szeretném ha finom is lenne jól is nézne ki. Tudom, hogy másoknak egy hülye kérdés ez, de nekem ez most a fő probléma.
2012. márc. 19. 13:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam sütni, de a tortákat szülinapkor bevállalom. :) Egy évesnek két emeletes banános-epres-marcipános tortát készítettem. A tésztája egy egyszerü piskóta volt, a töltetlék, banános krémtúró az epres eperpuding és eperdzsemből állt. Mindkettőt porcukorral kikeveret margarinnal sűrítettem, az egészet bevontam marcipánnal és egy marcipán figura volt a tetején. Nagyon finom lett, annyira szép nem volt mint a bolti, de legalább én csináltam :). Jövőre valószinűleg már rendelek, akkor már ő is tud belőle többet enni.
2012. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amit a 3.válaszoló belinkelt az tényleg nagyon jó,finom és egyszerű!
2012. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Anyukám csinált csoki tortát neki! Megvallom az őszintét, imádok főzni, és jól is főzök, viszont sütni nem tudok! Sütöttem már párszor sütit, de valahogy soha nem olyan lett, mint amilyet szerettem volna! Így nem kockáztattam! Anyukám meg nagyon finomakat szokott sütni, így ő készítette a tortát, én pedig a kaját!
2012. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!