Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Letapadt nyelvét felcsípik?...

Letapadt nyelvét felcsípik? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Babám 3 hónapos és kicsit le van tapadva a nyelve, ezért holnap kicsit megvágják?

Mire számítsak? Mennyi ideig tart? Nagyon fájhat? Tud majd utána enni?


2012. márc. 19. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

És a kórházban, szülés után nem nézték meg?

Amikor én szültem, megnézték, és a szobatársam babájának el is csípték. Simán szopott utána, bár kicsit vérzett a szája.

2012. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én kisfiamnak is volt,körülbelül 1 másodperc az egész,sírásra biztos számíthatsz .A gyerekorvosunk szerint nem fáj(de ki tudja )megkérdezni nem tudjuk tőluk...mi hazajöttünk és utána egyből szopott
2012. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kb pár másodperc,majd kis sírás,és nekünk azt javasolták,h fél órát várjunk a szoptatással,meg,h adjak neki kis kamilla teát,mert segíti a gyógyulást,fertőtlenít.kb. ennyi.

Elsőnek,az én lányomnak is megnézték,sőt nekem is szóltak,h kicsit le van tapadva,de azt mondták,valószínűleg nem fogja zavarni...de zavarta(szopizásnál)...Szerencsére a gyerekorvosunk velem egy véleményen volt,és adta a beutalót fül-orr gégészetre,és "megsúgta",h lehet akadékoskodni fognak,h nem is kell,de kössem az ebet a karóhoz,és csippentessem fel neki..:)

2012. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3napos korában vágták fel a csecsemősök, én többet sírtam miatta mint ő, nem lesz semmi gond, 1-2perc és elfelejti:-)
2012. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!