Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kell leerjen a baba...

Mennyire kell leerjen a baba laba a jarokaban?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldonteni hogy a kozepes vagy a legmagassabb fokozatra kell allitani. Ha kozepesre teszem lelog a laba annyira hogy hatra is tudja hajlitani es ha magasabbra teszem akkor alig eri a laba a foldet ha ul, es ha felall akkor sem er le teljesen, a sarka nem erinti a foldet teljesen. Akkor most melyik is a jobb?? Koszonom a valaszokat elore is!
2009. jún. 12. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
járókában??? szerintem bébikompra gondolsz. Ugye?
2009. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jarokarol beszelek.Mindket fokon tudja magat tolni de nem lepeget meg benne igazabol. A mi jarokank allithato 3 magassagban.
2009. jún. 12. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
A járóka az nálam azt a hálós "ketrecet" jelenti. Szerintem is bébikomp amiről beszélsz.
2009. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is bébikomp.Járóka az a hálós vagy rácsos 100x100as(átlagban)elkeritett rész ahol játszhat a baba.
2009. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor bocsi. nallunk erdelyben jarokanak ezt mondjak, mivel evel jar a baba eloszor. A valasz azert erdekelne, hogy akkor hogy is jo, mennyire erjen le a laba?
2009. jún. 12. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

jaj, miert ezen lovagoltok???szerintem igy is teljesen ertheto volt a kerdes, es egyikotok sem valaszolt mellesleg.

ha hatrahajlik a kis laba, az nem jo, mert nem tudja magat hajtani, szerintem a kovetkezo fokozat lesz pont jo, csak meg ici-picit nonie kell. az en fiamnak sem ert le teljesen a laba, 1 het mulva pont jo volt,nagyon gyorsan nonek.:)

boldog babazast!

2009. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsonak koszonom a valaszt, ezt szerettem volna tudni.
2009. jún. 12. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:

jól van na, csak segíteni akartam, hogy más (mint az utolsó válaszoló) tudjon érdemben segíteni :) én azért nem írtam választ, mert nekünk nem volt kompunk és nem tudom, hogy műxik :) bocsi

első voltam

2009. jún. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!