Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babámnak adhatok 8...

7 hónapos babámnak adhatok 8 hós bébiételt amiben darabok vannak ha nincs foga? Egyébként ha én főzök neki, se tudom teljesen homogén péppé nyomkodni a banánt pl, vagy a zöldségeket.

Figyelt kérdés
Az almát pedig csak reszelem, az is kicsit darabos, szóval adhatom a 8 hónaposat? Elfogadni elfogadja az ilyen pici darabosat, már próbáltam, látszik hogy nyammog rajta, de nem öklendezik vagy ilyesmi. A férjem vette tegnap véletlenül vagy 4 darabot belőle, és utazunk el szóval azt vinném és nem főznék. Miért csak 8 hónapos kortól adható az? Ártok vele vajon ha odaadom neki?
2012. márc. 20. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire drasztikusan venni, odaadhatod nyugodtan. Attól, mert nincs foga, meg tudja rágni az ínyével.
2012. márc. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ártasz vele,nyugodtan oda adhatod neki!!!!


4gyermekes

2012. márc. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
8 hónaposnak már nyugodtan adhatsz abból is,amit magatoknak főzöl. Darabosat már 5 hónapos kortól lehet adni,ha puha. Az ínyével el tudja majszolni.
2012. márc. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi !! Akkor miért van ráírva?
2012. márc. 20. 07:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert vannak olyan ételek amik nehezebben emészthetőek és az az ajánlás, hogy 8 hónapos kortól adjuk (marha, sertés). Vagy pl tejterméket is tehetnek már egy 8 hónaposnak való bébiételbe (sajt). Nézd meg az összetevőket, hogy biztos ne legyen benne olyan amit még nem kóstoltattál. Nem lenne szerencsés, ha emiatt ordítaná végig az utazást.
2012. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja értem, köszi!!!:)
2012. márc. 20. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!