Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mennyi ideig tároljá...

Hogyan és mennyi ideig tároljátok a saját készítésű bébiételt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Néhány esetben fordult elő, hogy megfőztem a kislányom ebédjét ( pépjét :) ) de alig evett belőle , ilyenkor megvártam míg kihűl, s hűtőbe tettem, s másnap felmelegítettem - de 1 napnál tovább sosem tároltam.
2012. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
èn is ahogy az üvegeset max +1 napot.
2012. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 nap tupper edénybe, azt megeszi, többi megy a fagyasztóba, ha fagyasztható típus. Úgysem akar 3 napig egyfolytában spenótot enni. Jók az Aventes edénykék is a fagyasztóba.
2012. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Max. egy napig, vagy fagyasztottam, ha olyan volt, amit lehetett...
2012. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha több adagot csináltam, akkor abból 4-5 üveggel ment a fagyóba és max. 1-2 üveg maradt elől. Abból 1-et, ha szerencsém van bevág, a másik megy a hűtőbe, ha kihűlt.
2012. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a gyors választ :)
2012. márc. 14. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Én fagyasztóba sosem raktam, csak hűtőbe. Másnap még kapott a bébiételből, tovább nem mertem tárolni.

Avent VIA pohárba tettem.

2012. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában mindenből 2 adagot csinálok. Az egyiket frissen megeszi, a másik megy a hűtőbe aventes pohárban és másnap megkapja.
2012. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!