Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális hogy 8 hós...

Mennyire normális hogy 8 hós kislányom egész nap 15 percet alszik? 1 hete ez megy. Este 7 től alszik reggel 5ig, de napközben semmit, babakocsiban sem.

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Lányom is ilyen. Ha ennyi, akkor ennyi... :-(
2009. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami új dolgot tanult meg? Elkezdett mászni vagy felállt? A enyém is csinálta ezt 1 hónapja. Akkorra tökéletesítette a mászótudományát és sehogy sem akart egy percre sem lemaradni semmiről. Ahogy lefektettem, már fordult is és mászott, állt fel.. Vele is hiába mentem sétálni, ott sem aludt, néha elbóbiskolt, de ahogy megpróbáltam elfektetni, azonnal felébredt. Szerencsére 1-2 hét alatt javult a helyzet, már nem olyan újdonság, hogy mennyi mindent tud, így mostmár tűrhető a helyzet, délelőtt alszik 1/2-3/4 órát, délután 1-1,5 órát, ez néha többre néha kevesebbre sikerül.. Megpróbálhatod, hogy besötétítesz a szobában, halk zenét vagy monoton zajt csinálsz, esetleg simogatod, míg el nem alszik..lehet, hogy bejön valamelyik.
2009. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!