Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kamilla tea széklletlazitó...

Irén24 kérdése:

Kamilla tea széklletlazitó hatásu?

Figyelt kérdés
nem kakil a lányom rendesen 14 hós tehéntejet iszik 2 hete kb az fogja meg a hasát?foraljam neki?
2012. márc. 20. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha cukrot is teszel bele akkor igen.


még nem hallottam, hogy a tej hasfogó lenne, de lehet. nem kakaót adsz neki? mert az biztos, hogy fogja.

a forralásnak meg semmi köze ehhez. ha házi tej akkor forrald, ha pasztőrözött akkor nem kell, már föl van...

2012. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a tej is épp hajtó hatású.

a cukros kamillatea lazítja, meg nálunk a mandarinlé segített sokszor.


meg szilva, joghurt, sárgabarack...

2012. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem adok neki kakaót,tehéntejet adok neki reggel, délután elalvás előtt, meg este, de ez közben eszik joghurtot meg amit fözök de nem adok neki olyan kaját ami fogná a hasát ,ezért gondoltam a tejre nem forralom neki ez friss tehéntej csak cukrot rakok bele ,ma csináltam kamilla teát hát ha jo lesz.
2012. márc. 20. 11:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Friss, hazitejet nem forralod neki?
2012. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem forralom, azt mondták 1 éves kor után adhatom forralás nélkül a tehéntejet,forraljam?ugy nem fogja a ahasát majd?
2012. márc. 20. 11:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy pasztorizalt-e mar a tej. Kezeltek magas hofokon vagy ugy aruljak, ahogy a tehenbol kijott? Mert azt forralni kell meg felnotteknek is, a zacskos, dobozos tejet nem.

Nem attol fogja a hasat, hogy forralt-e, viszont ha forralatlan hazit adsz, attol megbetegedhet.

2012. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jézus, a friss tejet nem forralod neki???


hát ez nagyon durva, a friss tejet még felnőtteknek is kell forralni, NEM IHAT GYEREK FORRALATLAN TEJET!!!!

ne csinálj ilyet soha többet! a bolti tejet nem kell forralni, mert az hőkezelt!

Ebből tudod mekkora baj lehetett volna????

2012. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kamilla tea székletlazító igen.Az én kisfiam is nagyon nehezen kakál.Egyszer sikerült megitatni sok kamilla teával(nagy nehezen,mert neki nem ízlik) és attól nagyon könnyen és lazát kakált.Nekünk is többet kéne erőltetni,mert tényleg jó...
2012. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, a kamilla tea székletlazító. Nekünk az őszibarack és a grapefruit vált még be! 19 hónapos a nagylány.
2012. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jajjj ezt én nem tudtam h forralni kell ,de most márr forralni fogom köszi de nem beteg csak nm kakil igaz az is elég de az azota van miota a tejet issza és az a tej frissen fejt tej .
2012. márc. 20. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!