Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hós babátoknak tejet adtok...

13 hós babátoknak tejet adtok már vagy még tápszert?

Figyelt kérdés
Esetleg vegyesen a kettőt? Lehet tejet adni?
2012. márc. 21. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nekem a baba háziorvosa azt mondta az se lenne baj és ha megtehetem tegyem úgy hogy 2 éves korig semmit tejet ne adjak neki

állítólag ettől csökken minimálisra az allergia kialakulása

mondjuk én ezt nem hinném, de ő az orvos

2012. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam este meg éjjel még tápszert iszik. Eszik minden olyat, amiben van tej, és ha én iszok tejet vagy kakaót, abból is kortyolgat rendszeresen. Amíg birjuk anyagilag, addig adok neki tápszert, abban végülis benne van minden vitamin, amire szüksége van. Mostanában sosem ér rá enni rendesen, úgyhogy legalább innen kapja meg, amire szüksége van. Adhatod vegyesen a kettőt nyugottan, semmi baja nem lesz.
2012. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én akkor még tápszert adtam neki.
2012. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15 hónapos, még anyatejes. Ha nem lenne tejem, akkor tehéntejet kapna, de így 2 éves korában tervezek neki adni tejet (ha előbb elhagyja a szopizást, akkor előbb, de 2 éves korában mindenképp).
2012. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én tejet adok. Az egy eves statuszon mondta a ygyerekorvos, hogy ha elfogadja a tejet, akkor adjam neki nyugodtan. Ha nem, akkor tejitalt. De a lanyom nagyon szereti a tejet.
2012. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A második szülinapjuk körül hagytuk el a tápszert.

A nagyobbomnak eleve később vezettük be a tejet, és ő tápiból is HA-t kapott. A kicsi sima tápit ivott és egyéves kora körül apránként vezettem be a tejet, de nem szerette, a mai napig nem issza meg és a joghurtféléket sem szereti, Csak sajt és ételekben főzve/kajaába csempészve jöhet szóba nála bári tejes dolog.

2012. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Tápszert iszik a 14 hónapos fiam reggel és este. Én így látom jónak, hogy más másképp csinálja? Pont nem érdekel (: Nekem ne mondja meg senki mit tegyek, én se mondom meg másnak.
2012. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ok-ok, nem kell leharapni a fejünket! :) Nem akartuk megmondani, mit csinálj. Egyébként én is tápszert adok még neki, ma gondoltam először arra, hogy reggel tejet adok neki, este 2x pedig tápszert. Ő szereti a tejet nagyon, pláne kellemes melegen. :P
2012. márc. 21. 21:46
 9/15 anonim ***** válasza:
Tejet adtam nekik 11 hónapos koruktól, mert addig szoptak. Tápot akkor bevezetni már nem akartam.
2012. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem akartam leharapni a fejeteket bocsi, csak a megszokás. Mindig leszólnak ezen az oldalon, hogy tápszert kap a fiam és nem tejet. Mintha mérget adnék neki úgy csinálnak.
2012. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!