Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adtatok tápszert a...

Meddig adtatok tápszert a babátoknak? Már eszik tejes dolgokat egy ideje, joghurt ilyesmi,8 hónapos.

Figyelt kérdés
Mikortól adhatok neki kakaót reggelire vagy vacsira tápszer helyett??
2012. márc. 7. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:

1 éves kora után. Akkor lehet bevezetni a tejet. Addig maradhat a tápszer, neki még az a legjobb ebben a korban.

Én is egy éves korában váltottam. De van, aki csak két évesen ad tejet.

2012. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én másfél éves koráig adtam a tápszert, utána fokozatosan 1 hónap alatt átállítottam a tehéntejre.

Próbáltam előbb is, de kicsapta, így mindig leálltunk.

kakaót csak reggelihez adok neki, mert a fogmosással még vannak gondok, és nem akarom, hogy a fogainak rosszat tegyek. Már eleve a tejcukor is káros állítólag, hát még a kakaópor...meg az izgató hatású is...

2012. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is 8 hónaposan kezdtük el ezeket a tejes dolgokat, vasárnap volt 1 éves, holnap reggel adok neki már egy kis tejet, de mellette még egy ideig tápszert is fog kapni, szerintem a 12 hónapos kort érdemes megvárni.
2012. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azért ne keverjük már a tejtermékeket és a tejet, kakaót :DDD oké, ne legyünk para anyuk, de azért felelőtlenek se...


se kakaót se tejet nem szabad(na) egy éves kor alatt adni. utána akkor vezeted be amikor csak akarod.

2012. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kislányom 7 hónapos múlt, mi úgy tervezzük, hogy egy éves kora körül kezdjük neki a tejet majd. Bár édesanyám és anyósom szerint már rég adhatnék neki. nem értik, hogy mi ez a nagy ellenzés, mi is ezen nőttünk fel. Nálunk pl nem issza meg a gyerek a folyékony tápot, lehet a tejet viszont szeretni fogja! De majd csak 1 évesen! :D
2012. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 éves volt a lányom, azóta kap tejet reggelire, de este még tápszer van. Van még egy doboznyi, utána próbálok venni valamilyen tejitalt, az lenne a reggeli, és a vacsira maradna a tej. 13hós. (a tej bolti, én nem preferálom a tehéntejet)
2012. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, megvárom az 1 évet:)
2012. márc. 7. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!