Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák, ti milyen gyakran...

Kismamák, ti milyen gyakran éltek házaséletet?

Figyelt kérdés
A mi babánk féléves, de estére összeesek a fáradtságtól...

2012. márc. 22. 17:47
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
27%
Négy gyermekem van. Házaséletet ritkán élünk mostanság. Egy éves legkisebb. Nálunk úgy van, hogy ahogyan nő a kicsi, úgy tér vissza belém a hajlandóság. Szóval ne aggódj, majd elmúlik. Jelenleg havi kettőnél tartunk. Várandósság előtt szinte napi volt. Ha a párod megértő akkor nem lesz gond.
2012. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
19%

" Várandósság előtt szinte napi volt. "


de jó neked......

2012. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
50%
9 hónapos a kislányunk, most tartunk mondjuk havi 2-3 nál, de ez már jónak számít! Eleve 3 hónappal a szülés után voltunk először együtt, én is állandóan hulla vagyok estére, de igaz, amit az előttem szóló írt, hogy ahogy telik az idő, jön vissza a kedv is, néha már azon veszem magam, hogy nap közben megkívánom a párom, persze nem mindig tart ki estig, de hát ez van :) - már mint az energia fogy el gyakran mire vége a napnak.
2012. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
77%
KÉt gyerekünk van, minden másnap nagyjából.
2012. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:

én épp el vagyok keseredve... veszélyeztetett voltam így tavaly április óta 2x bújtunk össze, pedig fiatalok vagyunk és nem rajtam múlik, de nem árulja el a párom mi a baj :(

6hós anya

2012. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
65%

Kb. havi 1. Maximum 2, de az nagyon max! Sajna nekem nincs hajlandósàgom, eleinte nagyon fàjt, még most sem az igazi, így nem kívànom. + hulla vagyok, estére örülök, ha élek. :(

6 hós nagyfiú anyukàja

2012. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
48%
Heti 2-3-4.Csajok ne haragudjatok hogy ezt mondom,de csináljatok valamit mert egy felnőtt egészséges férfi ha otthon nem kapja meg,akkor meg kapja máshol.Ezt nem rosszindulatból mondom,de aztán nehogy megjárjátok!
2012. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves a baba. Terhesség előtt sem voltunk túl nagy étvágyúak (persze a kapcsolat elején igen, de az már ezer éve volt :-) ), de azért megvolt a heti egy összebújás. Aztán a terhesség alatt a legelején volt egy-kettő, majd egész terhesség alatt semmi. Gond viszont ezer, ami kellőképpen le tudja törni az ember szexuális kedvét. Aztán már olyan szinten elegem lett a folyamatos visszautasításból, hogy most meg már nekem nincs hozzá kedvem. Azért a szülés óta eltelt egy évben is előfordult, pl. havi egy-kettő, de nekem valahogy nem tért még vissza a régi libidóm (sem).
2012. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
58%
Kisfiam 11 hónapos,a szülés után 8 hétig még nem,mert fájt a sebem,aztán szépen lassan "belerázódtunk",addig 3-4 naponta 1szer volt,kb 4 hónapos koráig.Azóta naponta,kétnaponta 1x,ritkábban 2x.
2012. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:

:-( Nálunk is jó a havi 1-2. Pedig én szeretném, de apa mindig tiszta hulla.

3 kicsi gyerekünk van, az ikrek a kisebbek, 19 hósak. Én egész nap egyedül vagyok velük, még a nagylány sem ovis, én is fáradt vagyok, de én még bírnám. Apa szegényem a héten pl tetőt cserél egy csapattal egy házon, reggel 7re megy, vagyis fél6-6 fele kel, hogy előkészüljön, és este fél6 előtt nem ér haza. Akkor kaja, sorban fürdés és kb kidől, ő altatja az ikreket, el is alszik köztük általában.

A másik gond, hogy nekem még nagyon nem állt be a ciklusom, 2 hete kezdtem szedni a rendes tabit, lassan 2 hónapja nem szopiznak az ikrek, és van hogy két hét, van hogy 6 hét, van hogy 4 nap volt két vérzés, vagy csak barnázás között. Soha nem tudom mikor jön meg, meddig tart, és kicsit ez engem lomboz le.

2012. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!