Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák, ti milyen gyakran...

Kismamák, ti milyen gyakran éltek házaséletet?

Figyelt kérdés
A mi babánk féléves, de estére összeesek a fáradtságtól...

2012. márc. 22. 17:47
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
70%
7 válaszoló na azért ne túlozz már!!!rossz neked hogy csak ilyen faszikkal jöttél össze hogy ha nem kata meg az elegendő adagját akkor odébbállt !!Na szóval mi is havonta olyan 4-szer 5-ször vagyunk együtt de bizony nem emiatt szeretjük egymást hanem egymásért a szex az csak mellékes,jó dolog de nem mindenek feletti....nekünk így jó és elfogadott,ne aggódjatok feleslegesen:))
2012. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

heti1, heti2.Baba előtt is így volt.

Amíg szoptattam, semmi kedvem nem volt hozzá, azóta újra a régi a libidóm, tuti a hormonok is közrejátszottak.

2012. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 Snapette ***** válasza:
60%
Minden másnap, vagy harmadnap. Fáradtnak fáradtak vagyunk, de ez mindig fontos volt nekünk, szeretjük szeretni egymást. Szerintem ha nincs összetűzés emmiatt, akkor nem számít, hogy hányszor van, ha mindkettőnek jó úgy.
2012. márc. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 Snapette ***** válasza:
Elfeledtem leírni: tizenegy hónapos a lányunk.
2012. márc. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Azt még leírom, hogy az utolsó terhességem elejétől veszélyeztetett voltam. Így jó sokáig semmi nem volt. Az én véleményem is az, hogy nem számít milyen gyakran van, ha két ember szereti egymást akkor egyikük sem fog félre menni. Egyébként 15 éve vagyunk együtt a párommal. A harmadik gyerkőc születése után négy év telt eljutottam a naponta szintig. Jelenleg ugye havi kettőnél járunk. Bizony négy gyerek mellett bőven akadtak diétás hónapok hol ezért, hol azért. Egy jó kapcsolat mindent kibír.
2012. márc. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
11 hónapos a fiam és nálunk pont fordítva történik mint ahogy mesélitek:)6 hét leteltével heti 1 összebújás megvolt!aztán egyre csökkent!Mióta mozgékony a fiam és egy percre nem áll meg ,egyre kevesebb az energiám rá!tehát kb 8 hós korától havi 2 max 3 szerelmeskedéshez van kedvem!
2012. márc. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a rengeteg választ! Jelenleg mi is a havi 2-3-nál tartunk... A férjem rengeteget dolgozik, időben jön ugyan haza, de minden este hazahozza a munkát, ő is eléggé nyúzott. :S A baba előtt minden egyes este együtt voltunk, remélem, idővel azért beáll a kb. heti kettőre.
2012. márc. 23. 09:34
 18/46 anonim ***** válasza:
60%
Lepontoztatatok pedig igazam van,és nem nem csak ilyen faszikkal jöttem össze,viszont olyan faszikkal dolgoztam évekig akik bizony nem mondtak nemet ha az asszonytól otthon folyamatos elutasítást kaptak (sok még akkor is ha nem,és egy 100 fős cégről van itt szó,melynek 80% a férfi munkaerő) amúgy meg soha ne mond hogy soha,szóval nem lehet senki sem abban biztos nem-e csalják meg,max reménykedhet.
2012. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
48%
Úgyhogy persze,nem erőszak a disznótor,de akkor nem kell majd sírni,hogy az a szemét megcsalt.Ki kellett volna elégíteni a vágyait.Komolyan mondom nem is értem.Szülnek emberek gyereket,aztán megszűnnek nő lenni vagy mi????? (tisztelet a kivételnek)
2012. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
59%
Egy házasság két ember között nem arról szól, hogy a nő kielégíti a férfi igényeit. Amelyik férfi ezért nősül, hülyeséget csinál. Egy jó kapcsolatba beleférnek szexmentes időszakok is. A lényeg, hogy a pár ezt is meg tudja beszélni. Az a férfi, aki annak ellenére elvárja a feleségétől a szexet, hogy annak nem esik jól egy szemét. Akár erőszaknak is hívhatnánk, bár ilyenkor nem fizikai, inkább a lelki ráhatás eredménye, hogy fejet hajt a nő és belemegy a számára akár kellemetlen aktusba. Ez már nem házasság, hanem az egyik fél a másik tulajdonává válik. A társas kapcsolat lényege nem a szexben van.Jó ha jól működik, de a hűség nem ettől függ. Amelyik férfi olyan az úgyis megcsalja a feleségét. Azt meg csak kifogásnak használja, hogy otthon nem kapja meg, vagy nem jó a kapcsolata a feleségével. Az, hogy a férjem megcsal az kizárólag az ő döntése. Hiszen minden férjnek lehetősége van leülni és megbeszélni a dolgokat a feleségével. A férfiak nagy része (ha nincs ott a felesége) nagy kandúrnak mutatja magát a munkahelyén. Mert csak kevesen merik bevallani, hogy szeretik az asszonyt. Félnek, hogy megkapják a papucs jelzőt. Szóval én nem dőlnék be a munkahelyi kandúroknak.
2012. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!