Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák, ti milyen gyakran...

Kismamák, ti milyen gyakran éltek házaséletet?

Figyelt kérdés
A mi babánk féléves, de estére összeesek a fáradtságtól...

2012. márc. 22. 17:47
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Lehet hulla az ember,de állandóan????Én nem hiszem!Nem hiszem,hogy nincs hetente 2 olyan alkalom mikor össze lehetne bújni!Nem órákig tartó szexre gondolok,de nincs akár 20 perc???Mert 20 perc alatt is lehet jó,de még mennyire.

Én tényleg nem értem.Nem hiányzik az orgazmus,a kielégülés???Vagy az ilyen alig szexelő nőknek volt egyáltalán részük benne bármikor is????

2012. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van, de én reggel fél hatkor kelek. Reggelit készítek, ébresztem a gyerekeket. A nagyok elmennek suliba a kicsit elviszem oviba. A legkisebbel elmegyünk vásárolni, sétálni, utána főzök, mosok vasalok. Ha hazajönnek a nagyok tanulunk. Ha apa reggeles, hazajön, megyünk a kertbe ott is dolgozunk. Aztán szürkületkor haza, vacsi, fürdés, alvás. Ma megbeszéltünk egy randit a párommal. Beültem a számítógép elé, hogy el ne aludjak míg a nagyok kidőlnek. A párom addig tv-t nézett. Aztán láttam, hogy édesen durmol. Én is elaludtam volna, ha tv-t nézek. Fáradtak vagyunk. Nagyon. Ő is, mert mindenből kiveszi a részét. Bizony a húzós hónapokban fölkelt éjjel tápszerezni, hogy pár órát alhassak folyamatosan. A munkahelyén ő az egyetlen aki nem jár kocsmába. Meló után hazajön, velünk van. Én és a gyerekek pedig nagyon szeretjük. Már rutinosak vagyunk, tudjuk, hogy ez az időszak elmúlik és nem esünk kétségbe. Viszont mi beszélgetünk, erről is. Én tudom, hogy a férjem holnap is mellettem hajtja álomra a fejét.
2012. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
30%

Hozzánk sem a bejárónő jár,és nem a babysitter van a gyerekkel,de tudod mit hagyjuk!!!Az csak egy dolog,hogy hol alszik a férj,mellette meg kivel kefél,meg az is egy másik dolog,hogy gondolom nem egy 40-50-es klimaxoló nő vagy,mégis mentségeket keresel arra,hogy miért nem fekszel le a férjeddel!De amúgy a ti dolgotok,csak aztán majd 5 év múlva ne sírj,meg ne a férjed legyen a szemét ha félremegy!Jogosan!

Megnézném ezeket a szerencsétlen férfiakat mi lenne ha rájuk hajtana egy szép nő (kivétel a mélyen hívők,ők biztos nem mennek félre)


Egyébként meg mit vársz?Hogy azt mondja bizony félre fog menni,ha heti 3-szor nem kamatyolsz vele?Szerintem ezt kevesen mondanák,de attól még így van!TISZTELET AZ IGEN RITKA KÍVÉTELNEK!Kívánom hogy a tiéd az legyen,őszintén!De attól még:LÁSS!

2012. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
74%os, neked nagyon rossz tapasztalataid lehetnek ha azt gondolod, egy nőnek akkor is szexelnie kell-ha nem akar, nem tud,nem esik jól vagy csak szimplán fáradt- csak hogy megtartsa az imádott férfit.A pasik valószínűleg nehezebben érzik át azt az érzést amit a kérdező is írt, h nap végére esik össze az ember a fáradtságtól, de van ilyen és pasiknál is van és vannak nehéz időszakok és persze beszélni róla nem elég, de nekik is van agyuk és ideig óráig megértik és tolerálják, meg lehet rajtuk segíteni másképp is... De én megpróbáltam egyszer úgy szexelni hogy nem akartam, csak már időszerű volt, sírás lett a vége (mintha erőszakolnák az embert) és soha többet. Van aki egy sexmachine, örüljön a férje, de ez ne legyen már kötelesség azokban az időszakokban amikor egyszerűen nem megy.
2012. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Látok és láttam hidd el sok mindent. A mi házasságunk a hármas kötésen alapul, aminek az alapja a Isten. Már amikor összejöttünk is másként gondolkodtunk,mint a környezetünk. Másképpen látjuk, másképpen éljük az életünket. Nekünk belefér, hogy bizony így egy évvel a negyedik gyermekünk születése után ki vagyok ütve. Viszont nem csak én. S ha néha összejön akkor örülünk. Egyébként tényleg, most, hogy írtad, negyvenes vagyok, vagyis töltöm, idén belépek a 4x-be. Én a házasságom felől nyugodt vagyok.
2012. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Úristen, azért ennyire nem ösztönlények a férfiak...

Aki nem érti meg a párja helyzetét és félremegy, az amúgy is félremenne.... Ennyit simán ki lehet bírni, max. kielégíti magát... Te jó ég, szép is lenne, ha majdnem minden férfi félremenne, mert valamiért épp nem lehet szeretkezni...

2012. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Nekem sosincs olyan,hogy rosszul esne a szex,nem is értem,hogy eshetne rosszul :O Vagy lehet fáradt vagyok,de ha a párom hozzám bújik,simogat,kényeztet,mindig meghozza a kedvem,ezért nem is értem,hogy lehet ennyire elzárni egy dobozba a nőiséget,hogy valaki hónapokig ne szexeljen!
2012. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Aki mélyen vallásos,az más kategória,arról elhiszem azt amit mondasz,és azt is hogy nincs félrelépés!
2012. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Akik amellett kardoskodnak, hogy igen is meg kell adni a férfinak ami jár, valószínű még sosem voltak abban a helyzetben , hogy nem kívánták a szexet... addig, míg nem éltem át, én sem hittem volna el, bárki bármit mond, hogy van ilyen...van, hogy az ember még a gondolattól is irtózik, és nem azért mert nem szereti a párját, hanem mert a hormonok iszonyatosan be tudnak kavarni! Nekem volt olyan, hogy egyik nap totál elutasító voltam, más

nap meg nem értettem saját magam, hogy hogy lehet, hogy ennyire nem kívántam????

2012. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Tisztelem mindenki vallásosságát! De ismerek egy párt, ahol a férfi a pappá szentelés előtt "szakított" az egyházzal, mert megismerkedett egy nővel, akit el is vett! Lett 4 gyerekük, nagyon vallásosak, minden vasárnap együtt van/volt a család misén is, és bizony, most már lassan 1 éve, hogy a férj lelépett egy másik nővel, hátrahagyva a feleségét, és a gyerekeket! Pedig ők vallásosak nagyon, ismerem őket elég közelről! Úgyhogy nálam sajnos ez is bedőlt, de ismét leírom, biztos vannak kivételek, és tisztelet nekik!
2012. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!