Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák, ti milyen gyakran...

Kismamák, ti milyen gyakran éltek házaséletet?

Figyelt kérdés
A mi babánk féléves, de estére összeesek a fáradtságtól...

2012. márc. 22. 17:47
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Lehet hülye kérdés, de nem lehet, hogy akik nem kívánják a szexet, azok igazából csak nincsenek eléggé kielégítve? Lehet, más pasi meghozná az étvágyat! De ne felszíneskedjetek, hogy nem, hanem gondoljátok át! Nem véletlenül mondom!
2012. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Én esetemben biztosan nem erről van szó, mert mikor együtt vagyunk az szuper, jobb mint szülés előtt , csak a kedv nincs meg olyan gyakran.
2012. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Hát de ha van orgazmusod,és jó,akkor hogy nem lehet kedved????Komolyan minden piszkálódás nélkül,de nem értem.Volt már orgazmusod?????
2012. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem érted, én sem értem magamat, mikor épp kívánós vagyok hidd el! Szerintem a hormonjaimat viselte meg a terhesség-szülés-szoptatás.
2012. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
64%

Én is egyedül a hormonokra tudok gondolni. A házaséletünk jól működik és az ilyen koplalós időszakok után helyre áll a rendszeresség is. Nem vagyunk egyformák. Másként működünk. Miért kellene,hogy egyformák legyünk.? az egyik nőnek szülés után két héttel már jól esik, de van olyan is, amikor valakinek hónapokkal utána sincs sűrűn kedve. Ez teljesen normális.

Az igaz hívő pedig nem lép le a párja mellől mással. Ha megteszi, akkor nem hívő, csak buzgón gyakorolja a vallásos rituálékat. Hívő és hívő között is nagyon nagy szakadék van. Mivel akiről szó volt papi hivatást adott fel, gondolom katolikus vallású volt. Ebben a vallásban rengeteg képmutató hitetlen ember van,akik látványosan imádkoznak,látszólag buzgólkodnak,de igazi szeretet és hit nincs bennük.

2012. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Igen, katolikus akiről írtam! Én senkit nem akarok bántani, és most si azt mondom, vannak kivételek! Én szerencsésnek mondhatom magam, mert én alig vártam, hogy leteljen a szülés utáni 6 hét, nem is vártuk meg, már az 5.-ik héten volt szex! Úgyhogy én szerencsésnek mondhatom magam! Van olyan nő,a kin pl. kijön a terhességi depresszió is, van akin nem! Úgyhogy nem vagyunk mi nők sem egyformák!
2012. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!