Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tisztítjátok a kislány...

Hogyan tisztítjátok a kislány babák nuniját?

Figyelt kérdés
Azt mondta a védőnő, hogy nem szabad a szeméremajkakat széthúzni. De akkor hogyan tartsam tisztán??? Vagyis hát én óvatosan ki szoktam törölni, remélem nem baj.
2012. márc. 23. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
erre en is kivancsi lennek! ugyanis en is ovatosan szethuzom mert sokszor benne van a kaka. ahol dolgozok mint bebiszitter a kislany 2 eves,es semmi gondd nincs a tisztitassal. viszont az en kislanyom aki szinten 2 eveske,rettenetesen fel a cuncitisztitastol pedig sose voltam vele durva. napi szinten retteg tole. nincs kicsipve meg semmi de egyszeruen nem hajlando engedni. gondoltam hogy azelott mikor a fogacskai jottek akkor volt hogy ki volt pirosodva es fajt neki de ez mar regen volt. nem ertem en se mi lehet a gond. a kadba sajat maganak mar megmossa de nekem nem engedi.felek hogy pszichesen serult valahol. tudnatok valami tanacsot adni vagy linkelni errol nekem valamit? elore is koszi!
2012. márc. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát fürdésnél én a nagy szeméremajkakat óvatosan széthúzom és kitörlöm a lerakódott krémet. Ha belement a kaki,akkor zuhanyrózsával lemostam. Most 9 hós. Valahogy muszáj kitisztítani. Hiába kenem csak a nunit kívülről krémmel,akkor is bemegy. A lényeg,h ne hámosító krémmel,mert akkor összetapadhat a kis szeméremajak. A férjemnek van egy 7 éves kislánya,és mindig küszködünk a fürdésnél. Sajnos többször nem mosta meg,aztán már mindig kipirosodott és azért nem merte mosni,pedig sokszor tele van fehér "lerakódással". Muszáj kitisztítani. Sokat pisil, mondtam neki,h néha használja wc papír helyett a kamillás nedves törlőkendőt,mert kidörzsöli a papír. Szépen megbeszéltük,és együtt mosakszunk,de ő csinálja.
2012. márc. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sumergo ***** válasza:
Minden pelenkázásnál törlőkendővel, de úgy próbálom, hogy csak a kendő megy be a szeméremajkak közé, és az is csak épphogy, annyira, hogy a krémet/kakát kitörölje. Azért nem kell belenyúlni, vagy nagyon széthúzni, ki lehet így óvatosan tisztítani. Jobb, mintha a krém, vagy más ott marad, akkor tuti begyullad, vagy gond lesz vele.
2012. márc. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon óvatosan törlőkendővel ki szoktam törölni! Van itt az utcában egy csaj, akivel egy idős a lányom, és védőnői tanácsra ő sem törölte neki, és össze ragadt szegény kislánynak!
2012. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!