Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhes vagyok, de a kislányom...

Terhes vagyok, de a kislányom állandóan hasba rúg. Félek, hogy baja lesz a magzatnak?

Figyelt kérdés
14 hónapos, és a pelenkázóasztalon következetesen minden alkalommal jól hasba rúg. Már elmondtam neki ezerszer, hogy nem szabad, rá is csaptam a lábára, de csak azért is csinálja. Próbálok valahogy úgy odaállni, hogy ne érjen el, de nem megy. Félek, hogy baja lesz a magzatnak, elég nagyokat tud rúgni.
2009. jún. 13. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
vedd le a pelenkázóasztalról és pelenkázd a földön vagy a szőnyegen.
2009. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
hát semikép ne hagyd,mert ha tényleg baja lessz a magzatnak,magadat és öt is okolni fogod érte!
2009. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
en is a földön pelenkazasra szavazok, nalunk bevalt, amikor terhes voltam a kislannyal, akkor a fiam 1,5 eves volt, ugyanez ment. A szönyegen nem volt semmi gond (a szökesi kiserleteken kivül :) )
2009. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is terhes vagyok és állandóan hasba rúgott a másfél éves lányom addig, amíg az ágyra nem tettem. Azóta ott pelenkázom. Meg vettem már neki bugyipelust, mert azt csak ráhúzom állva is és elkerültünk minden balesetet. (Csak egy tipp: nem érdemes erősen rászólni, vagy rácsapni érte, mert annál rosszabb lesz és még a tesóját se fogja szeretni, mert miatta lett rászólva) :D
2009. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!