Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos vagy hasonló korú...

5 hónapos vagy hasonló korú babád mennyi gyümölcsöt (akár üvegeset, akár amit Te készítesz) tud egyszerre megenni?

Figyelt kérdés

Bár nem akartam ilyen korán elkezdeni, de már "nem bírom szoptatással". Hihetetlen étvágya van a kisfiamnak ( 7,5 kg és 67 cm) kb 2 hete kóstoltattam és pár napja már eszi a gyümölcsöket (alma, sötőtök és barack - ez üveges)

Eddig kapott Univer 163 g - os alma-barackot, hát minden erölködés nélkül, vigyorogva bevágta és ivott utána teát. Sütöttem tököt, egy szép darabot 2 alma levével elkevertem, szintén az egészet megette. Csak fél adagokat akartam adni, de üvöltött, mikor elraktam előle... Nem sok ez egyszerre? Nem akarom elsietni... Vagy már késő?

Emésztése rendben, olyan "férfiasat" produkál, és már ritkábban, de nem látom rajta, hogy fájna a pocija.

Egyébként anyatejes, mást eddig nem kapott. De úgy veszem észre, nem elég neki a tej...

Szerintetek? Ja, és ez egyébként a tízórai, mikor kezdjük az uzsonnát is? Pár hét múlva?


2012. márc. 23. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem lányom van. Simán megeszik egy banánt :-)) Vagy egy kisebb almát egy babapiskótával.

Viszont vannak olyan napok, amikor felet sem. A védőnő szerint ez nem baj.


Az őszibarackot nagyon szereti de ha sokat eszik belőle, egy 190-es üveget, akkor utána fáj a hasa, abból max fél üveget kap.

A többi ételtől nem fáj a pocakja, abból kap amennyit kér.

2012. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5 hónaposan napi 2x80-100 g. Most 10 hónapos, napi 2x 110-120 g. (gyakorlatilag 1 alma+1 banán)
2012. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5.5 honapos a lanyom, 8.5kg körül van. Kb.fel üveg bebietelt szokott megenni. Nem szoktam merni, de ha en csinalok neki gyümölcsöt, akkor is kb.ennyit eszik. Van, h teszek bele 1 babakekszet. Ebedre egy kicsit kevesebbet, mert utana meg szoptatom is.
2012. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!