Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen technikával ülnek fel...

Milyen technikával ülnek fel a babák? Mennyi idősen átlagban? Mászás után vagy előtt van az ülés?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám hasról ül fel,felnyomja magát,8hónaposan ült fel és már most kúszik,de már visz bele mászós mozdulatokat is.

Neked mennyi idős a babaád?


Üdv:8hós baba anyukája

2009. jún. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem tudom. Alányom6hónapos és már egy hónapja tud ülni, de felülni magától nem. Már hasizmozik, de csak félig sikerül felhúznia magát.
2009. jún. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

A lányom (7 hótól kúszott, 8 hótól mászott) kb 8,5 hós korában próbált Z-ülésből kiegyenesedni, 2 nap alatt rájött a nyitjára, azóta Z-ben felül, aztán előreveszi a másik lábát is.

Haból is húzta volna magát ülésbe kb 6 hós kora óta, de úgy nem jött össze neki, csak ha ráfoghatott az ujjamra és húzással besegített magának.

2009. jún. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi: hasból...
2009. jún. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 7,5 hónaposan ült fel, előtte kb. 2 hétig mászott. Elég érdekes a technikája. Először négykézláb áll, aztán feltérdel és ráül a sarkára. Ezután leteszi maga mellé a kezét, letámaszkodik és előrehúzza a lábait. :-)
2009. jún. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam amikor a kúszás után négykézlábra állt, hogy kezdtjen mászni, abból tolta hátra magát ülésbe. itt meg is akadtunk, mert annyira megörült neki, hogy lépten nyomon felül. nem tudom egyáltalán lesz-e mászás belőle, mert folyton azt vizsgálja, milyen mozdulattal lehetne valahogy felállni. 9 hós és most is a folyosó közepén ücsörög éppen:-))
2009. jún. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az én kislányom 6 hónapos, akkor várom a produkciót, szerintem nemsokára lesz.
2009. jún. 14. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!