Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós a 6 napos kisfiam....

Hasfájós a 6 napos kisfiam. Mit adhatok neki hogy segítsek? Édesköményteáról hallottam hogy jó lehet. Ilyen pici babának hogy kell a teát megfőzni, milyen erősre?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Édesköményt nem ajánlanám. Nekünk rosszabb lett. Espusisan csepp,vagy Infacol. 1 hós korától majd az angolvíz,ha szükség lesz rá.4 hós bébis. Kitartás:)nekünk 2,5 hósan szünt meg.
2009. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább infacol
2009. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekünk az espumisan cseppek valtak be.

Amugy a teat mi ugy csinaltuk, hogy en ittam belöle egy csomot, ha szoptatsz ez is jo lehet, meg nagyon odafigyeltem ra, hogy mit eszem, meg mit nem. Nekünk gripe water nem jött be, ugyanugy sirt csak tovabb... kb 2-3 honapos koraban vege lett.

Jah, meg lehet venni ezeket a melegvizes palackokat, az nagyon megnyugtatta!

2009. jún. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Iszol tejszaporító teát? Az én kislányomnak attól fájt a hasa. Infacolt használtunk mi is, nekünk is az vált be. Kb. 2 hónapos volt amikor rájöttünk, hogy a teától fáj a hasa. Abbahagytam a teát és sokkal kevesebbet fájt a pocija.Gond volt a tejtermékekkel és a tojással is. 3 hónapos korára teljesen elmúlt a hasfájása!
2009. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az Espumisan segített ill. az ánizsmagos kamillatea. Volt cseresznyemagpárnánk is, azt is szerette. Valahogy megnyugodott tőle. 2-2,5hónapos kora óta nincs hasfájás.
2009. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is infacolt használunk. Van édeskömény is itthon, amiből csináltam teát, de a kisfiam nem szerette, kiköpte, ahogy szinte minden más teát. Én úgy csináltam, hogy felforraltam egy bögre vizet, abba tettem egy teáskanálnyi édesköményt és hagytam benne. De nem szabad sokáig, mert keserű lesz és akkor még jobban nem szeretik. Úgy csináld, hogy éppen hogy legyen színe, meg persze íze. Hátha nektek beválik.
2009. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az édesköményteával is vigyázni kell mert ellenkező hatása is lehet nekem mind a két gyermekemnél nem használt semmit sőt indább rosszabb lett. Az infacol se se segitett szerintem egy kalap sz.r! ráadásul drága is. Nekünk a pocak maszirozása hozta meg a sikert.
2009. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!