Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos kortol tudot...

Hany honapos kortol tudot egyedul inni babatok cumisuvegbol?

Figyelt kérdés
Tudom h nemreg volt hasonlo kerdes,de engem az erdekelne hogy akik csak tea,szorpit ittak belole szoval anyatejes babak.Mert gondolom a tapszeres babak elobb megtanuljak!
2009. jún. 14. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! 7 hónapos a kislányom, de nem tudta megtanulni, hogy kell inni belőle. Most a varázsitatóval próbálkozunk, azt nagyon élvezi. Kb. 6 hónapos korában adtam oda neki először üresen, hogy ismerkedjen vele. Aztán szépen fokozatosan rájött, hogy mit kell vele csinálni.
2009. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom 6 hótól kezdve iszik magától a cumisüvegből. Persze 125ml-st adok oda neki, mert azt a pici kezével könnyebben tudja tartani. Ha már nagyon kevés folyadék van benne, akkor azért segítenem kell neki megdönteni.

Egyébként 5 hós korától kap gyümölcsöt, főzeléket és szopizott mellette. 6. hótól kap teát, vizet és gyümölcslevet és tápszert is. Sajnos már nem igazán akar(t) szopizni.

2009. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5-6 hónapos korától
2009. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes kisfiam, kb. 6-6.5 hónapos korától. Addig természetesen nem használtunk cumisüveget, de aztán ahogy nagyobb lett, áttértünk mi is a varázsitatóra.
2009. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Most kezdi egyedül, 1 éves.Nincs rajta fül külön, klasszikus avent cumisüveg.
2009. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 honapos korátol
2009. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vannak itt nagyon ügyi babák:-) az én fiam 9 hós múlt, és egyáltalán nem érdekli. nem is akarja megfogni. ha megfogja, egyszerűen elhajítja, aztán mászik utána, és megint dob rajta egyet. játéknak tekinti, ha nála van. nem is erőltetem. néha pohárból próbálunk inni. tetszik neki, bár a nagy része a nyakában köt ki még.
2009. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!