Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az új óraállás szerint etetite...

Az új óraállás szerint etetitek/szoptatjátok a babátokat vagy felébresztitek?

Figyelt kérdés
Szerintetek sokat számít kicsiknél ez az egy óra?

2012. márc. 25. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:

pont most gondolkodom ezen, hogy hogyan legyen:)

5 hónapos:)

szerintem kell egy hét mire át áll

2012. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most sokat számít, nyugodtan tudok reggelizni és kitakarítani, mire felkelnek. Attól nem féltem egyiket sem, hogy ne szóljon, ha éhes :)

17 és 1 hónaposak.

2012. márc. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sosem foglalkoztam az óra átállítással. Nem fürdettem hamarabb stb. Meg sem éreztük.
2012. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Óra szerint etetni, altatni? Nem, én sosem csináltam ilyet. Ha éhes volt, megetettem, ha álmos volt, hagytam aludni. S rendszer állt be így is, csak épp a gyermek belső órája alapján.
2012. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem etettem óra szerint, akkor ettek amikor éhesek lettek, így nem érdekel az óraállítás. Alvásnál pedig ahogy mi is átállunk fokozatosan majd ő is átáll magától.
2012. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd szólnak ha éhesek. Soha nem óra szerint etettem a gyerekeket (kivéve aki megy suliba)
2012. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem most fogzik, igy nem volt gond, hogy a szokott idoben altattam el, mert ejjel alig aludt. Az elozonel se volt gond.
2012. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor etetem, amikor éhes. Én is akkor eszem, amikor megéhezek, nem X órakor.
2012. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!