Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor náthás a babátok,...

Amikor náthás a babátok, felébresztitek éjszaka "kiszívni" az orrát?

Figyelt kérdés

Kislányom(másfél éves)meg van fázva,nappal szinte alig folyik az orra,de ahogy este elalszik hallom,hogy szörcsög.

Miért mindig este jön ki ennyire?Hiába szívom ki elalvás előtt!:(

Volt,hogy éjszaka felébresztettem "kiszívni" az orrát,de jó nagy sírás lett belőle.

Adjatok tanácsot.köszönöm szépen!


2011. márc. 20. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen.

Ha alszik, akkor tud aludni tőle, he nem, akkor úgyis felébred magától.

2011. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
én nem ébreszteném fel, csak ha egyértelműen nyugtalanul alszik, látszik, hogy zavarja. ha szépen alszik, akkor a szörcsögés őt magát nem zavarja, csak téged :) egyébként a szörcsögés nem feltétlenül takony, lehet, hogy egy kicsit bedugult az orra. akkor meg hiába szívod... próbálj ki babáknak való orrcseppet.
2011. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én párszor már volt, hogy éjjel is kiszivtam neki :( De annyira álmos volt, hogy aludt közben nagyjából (a pelenkázón) :D
2011. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyugodtan alszik és magától nem ébred fel, semmiképpen nem kelteném fel. Ha zavarja, akkor úgyis fel kel, hidd el. Sterimár orrcseppet vagy bármilyen más orrcseppet használj fürdés után, és lefekvés, elalvás előtt szívd ki neki, feloldja a váladékot.
2011. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondold el hogy te beteg és elnyúzott vagy,végre tudsz aludni nyugodtan,erre valaki az éjszaka közepén kiugraszt az ágyból és elkezdi az orrodat molesztálni azzal az éktelen hangú porszívóval.Én tuti nagyon mérges lennék,és máshova kívánnálak!
2011. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kap levegőt, úgyis felébred és sír. Ha nyugodtan alszik, akkor te se piszkáld.
2011. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!