Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmondjam neki, hogy apa lesz...

Elmondjam neki, hogy apa lesz vagy ne?

Figyelt kérdés

A volt párommal 14 hónapig voltunk együtt,nemrégen szakítottunk.


A szakítás oka az volt,hogy én azt hittem,hogy megcsal a titkárnőjével.Igazából semmi konkrét dolog nem volt,amiből erre következtethettem volna,de rákérdeztem a dologra.Elkezdtünk veszekedni és a vége az lett,hogy közölte,hogyha ennyire nem bízok benne,akkor szakítsunk,mert semmi kedve egy bizalmatlan nővel élni.


Én visszaköltöztem a szüleimhez vidékre,ő pedig folyton hívogatott,elmondta,hogy megbánta,hogy veszekedtünk és hogy tényleg nem csalt meg soha,a titkárnőjének vőlegénye van és hogy kezdjük újra,mert nagyon szeret.

Elmondtam neki,hogy nincs értelme újra kezdeni,mert tudom,hogy régen milyen volt(folyton egyéjszakás/pár hetes kapcsolatok) és elegem volt abból,hogy ő mindent a pénzzel elintéz(jól keres,sok pénze van),folyton gyanakodnék rá.


Azonban megtudtam,hogy terhes vagyok.

Nem tudom,hogy elmondjam-e neki vagy ne.Tudom,hogy joga van tudni a dologról,de nem tudom,hogy mit tegyek...

Szeretem még mindig,de nem akarok folyton azon gondolkozni,hogy megcsal-e vagy sem.


Tudom,hogy nem akart gyereket,nem is számítok a támogatására.Nem akarom,hogy azt higgye,így akarom visszaszerezni.


2012. márc. 25. 18:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én a hyelyedben találkoznék vele. Elmondanám neki, hogy én is szeretem és azt is, hogy terhes vagyok. Az ezekre kapott reakció után, ha az pozitív megbeszélném vele, hogy kicsit több bizalmat szavazok neki, cserébe ő próbáljon meg nem okot adni a féltékenykedésre. Ha szereted mindenképpen adj egy esélyt arra, hogy egy család legyetek, mert később bánni fogod, ezen nem veszíthetsz, csak nyerhetsz!
2012. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Feltétlenül mondd el neki, mert idővel csak nehezebb lesz. Ha úgy érzed, hogy szereted, és ő is szeret, akkor adj egy esélyt a kapcsolatotokra. Tudod, rengeteg ember van, aki kapcsolatból kapcsolatba lépked, aztán megtalálja azt, akivel jól érzi magát, és már nincs szüksége 1 éjszakás kalandokra. Nehéz, hogy bízni tudjál, ugyanakkor ne is bízz olyan emberben, aki nem érdemli meg. Nem ismerjük a párodat (volt párodat), neked kell tudnod. De szerintem fontos lenne, hogy elmondd neki a terhességedet, egyrészt mert az ő gyermeke is, másrészt, mert a babának apára van szüksége, vagy legalább arra, hogy ismerje az apukáját.
2012. márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Összefoglalnám, amit írtál. Egyszer veszekedtetek, ő szeret, te szereted. Nincs kérdés. Ha meg már baba jön, ne azt nézd, neked mihez van kedved, hanem hogy a babának mi a jó. Tanulj meg megbízni benne, és neveljétek fel együtt a picit. :)


Ha döntöttél, vagy elmondtad, majd írd le légyszi :)

2012. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek az előttem szólókkal!!


Egyrészt:az Apának joga van tudni,hogy gyermeke lesz!!!

Másrészt:Az,hogy valaki a múltban milyen volt nem biztos hogy a jövőben is olyan lesz!Sőt én meg pont azt vallom,hogy inkább jobb,hogy fiatalon kiélte magát és késsőbb valószínűbb,hogy nem vágyik kalandozásokra!És ez a keéssőbb lehet most van!Lehet te voltál az az ideális nő számára aki mellett szívesen lehorgonyozna!Az a férfi mivel jobb aki fitalaon nem élt,nem szórakozott,nem nőzte ki magát és 40 évesen család,két gyerek mellett döbben rá ezek hiányára és lelép,hogy ezeket bepótolja!Szóval sztem meg igenis jobb hogy fiatalon kiélte magát nagyobb esély van rá,hogy ezek után már inkább egy biztos kapcsolatra,egy biztos házasságra és egy szerető családra vágyik!



Légyszi írd majd meg mire döntöttél mert én nagyon kíváncsi vagyok,hogy happy end lesz-e a vége??!!

2012. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is feleslegesen generáltad a vitát. A féltékenységtől minden pasi menekül, tapasztalatból tudom.

Igaz, hogy az apukáját ismernie kellene a gyereknek és ha a hozzáállása olyan, hogy még mindig szeret, akkor nem szabad elengedned. Egy gyerek pedig nagyon fontos dolog.

Én egyedül vállaltam a gyereket, de a párom nem akarta elköltözött vidékre. Amikor megírtam neki, hogy megszületett a baba, azt mondta, hogy hagyjam békén, azóta sem érdekeljük. Nagyon izgulok, mi lesz később, ezt hogyan magyarázom el a gyereknek és a gyámhatóságnak? Szóval szerintem mondd meg neki, nagy kincs, ha egy férfi akarja a gyerekét. Hidd el nekem.

2012. márc. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...most látom, hogy nem akart gyereket. De ez ne tartson vissza ez változhat, ha már ott van a bébi.
2012. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Most találtam meg a kérdésedet. Érdekelne, hogy mi van veletek azóta? Elmondtad neki végül? A babával mi lett?
2013. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!