Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van, ha nem duplazza meg a...

Mi van, ha nem duplazza meg a baba szuletesi sulyat 6 honaposan?

Figyelt kérdés
3800 g-al szuletett a fiam. most 5 es fel honapos, 6700g. egyaltalan nincs rossz borben, nem is kover, nem is sovany, de vilagos, hogy 2-3 het alatt nem fog 900 gr.-ot hizni. (7600g lenne a duplazas). anyatejes baba, eddig szpen fejlodott, de most leleassult amugy is a gyarapodasa. nalunk nincs vedonoi rendszer, igy nincs aki velemenyezzen
2012. márc. 26. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 4200 grammal született, na szerinted ő fog duplázni? :)

Nincs semmi baj. Tömni úgysem tudod.

2012. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi.:D Az én lányom 3300-al született fél évesen alig volt 6 kg... 1 évesen is alig 8 kg. Én halálra aggódtam magam, hogy miért nem eszik. Nagyon rossz étvágyú volt (még mai napig is az) és akármit is csinálok nem eszik többet. Felfújni csak nem lehet egy gyereket, akaratán kívül tömni sem.:) Már lassan 4 éves lesz és most 12,5 kg. Kicsi, DE egészséges, életvidám, okos kislány.
2012. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem duplázta,bár ő 4220grammal született és 8140 volt a 6 hónapos státuszon.De amikor rákérdeztem,azt mondta a védőnő,hogy ez csak tankönyvi dolog,ez függhet a baba alkatától is.Ne aggódj miatta!
2012. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
persze, tomni tenyleg nem lehet:. vajon el kellene kezdenem a hozzataplalast?
2012. márc. 26. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Lassan úgyis el kell... ha kivárod azt a 2 hetet úgy is jó, meg ha lassan fokozatosan elkezded attól se lesz baja. De eleinte az csak kóstolgatás tényleg, attól hízni nem fog még.
2012. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mivel viszonylag nagy súllyal született, nem baj, ha nem dupláz. a 6kg-t illik elérni fél éves korra.

emiatt ne kezdd előbb a hozzátáplálást.

2012. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!