Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is kínlódik az ujját...

Más is kínlódik az ujját szopizó baba etetésével? 7 hónapos a kisfiam és olyan lelkesen cumizza az ujját, hogy katasztrófa az etetése.

Figyelt kérdés

Hiába adok a kezébe érdekes dolgokat, már evés előtt odahordok mindenféle általa sosem látott műanyagot, de megfogja a másik, jobb kezével, odateszi a bal kezéhez, 4 ujjal birizgálja a szája előtt, de a nagyujját ki nem venné a szájából.

Már azzal is próbálkoztam, hogy nézzen TV-t, de persze ilyenkor nem érdekli, máskor meg úgy tekeri a nyakát, hogy lássa.

Valami trükk?


2012. márc. 26. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik kezemmel az ujját fogtam, másik kezemmel a kanalat, harmadik kezemmel a kajás tálat. Nehéz időszak volt, 1-2 hónap alatt leszokott róla, és kaja közben nem szopta az ujját. Kitartás.
2012. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ezzel kűzdök,de nekem 8 hónapos múlt.Annyit találtam ki erre,hogy a karomba etetem,asztalon a tányérja,és azt a kezét amit szopogatni akar,elveszem tőle és én veszem be a számba!Nem épp gusztusos,nem mondom de nagyon bevált.Olyanokat kacag,hogy simán lehet etetni!
2012. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha éhes lesz enni fog. Lányom most múlt 19 hónapos és még most is szopizza az újját, de ha éhes akkor már eszik. Hosszú hónapokig próbálkoztam minden félével, aztán feladtam.
2012. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!