Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekeid kire hasonlítanak...

Gyermekeid kire hasonlítanak (külsőre)?

Figyelt kérdés
Nekem 1 fiam van és szinte csak rám hasonlít.Valahol azt halottam h ha az elsőszülött fiú akkor az anyjára hasonlít...
2012. márc. 26. 20:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Két lány, 5,5 év eltéréssel, és olyanok, mintha ikrek lennének. Főleg apjuk, meg anyós :P :)
2012. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lányunk van és ha valakinek oda adok két képet amelyiken egyiken ő van másikon apukája kicsi babaként az embereknek tátva marad a szájuk! Ijesztően kimaradtak kinézetre az én génjeim a kicsi lányból :D De én ennek NAGYON örülök :) Imádom hogy ennyire apukája :) Hisz ők az én szerelmeim :)
2012. márc. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A fiam teljesen olyan, mint én voltam kiskoromban (anyukája). Ha elővesszük a régi fotóimat, össze lehet keverni, hogy melyiken ki van.

Anyósom szerint viszont a gyerek tiszta apja :-D én csak megszültem, mert ha mondjuk valamelyik testrészét még nem hasonlította az apjáéhoz, akkor annak a hasonlóságát a saját felmenői között kezdi el keresni. Egyébként jóban vagyunk, de ebben nem tudunk közös nevezőre jutni.

Az idegenek is mondják az utcán, hogy hiába mondja azt anyósom nekik, hogy az unokája tiszta apja, mikor kiköpött én vagyok :-) de ez engem már nem is zavar, mert a vak is látja a hasonlóságot.

2012. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lányom van, és tiszta apja kiskorától kezdve!
2012. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fiam van és az apukájára hasonlít. De Ő Sötétbarna szemű, fekete hajú és kreol bőrű, mit a kisfiam is. Én vörös hajú zöldesbarna szemű fehér bőrű vagyok. Sima ügy, az ő genetikája jóval erősebb az enyémnél. Amit őszintén nem is bánok :-)
2012. márc. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!