Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes első lépés...

Mikor érdemes első lépés cipőt venni? A belinkelt Bobbi shoes cipőről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


Kislányom 11 hónapos, már megtett 2-3 lépést magától néhányszor, illetve kapaszkodva már nagyon tud menni, ha fogjuk a kezét magabiztosan sétálgat teli talppal, nem lábujjhegyen. Néha lerakom az udvaron és lépegetünk párat, nagyon nem akarom erőltetni, majd megy neki magától is, de ilyenkorra még talán elég a kocsicipő is, nem? Húsvét előtt megyünk Kecskemétre és arra gondoltam majd akkor megveszem az első lépés cipőcskéjét, lehet bentre szandit is veszek egyúttal.


2012. márc. 27. 17:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%

Én nem szeretem a bobbi shoes-t elég gyatra minőség, műanyag talpbetét, vagyis izzad a gyerek lába. A 3 éves fiam 2 ilyen cipőt is szétkoptatott 1-1 hónap alatt (persze egy 11 hónapos nem fogja olyan kiképzésnek kitenni mint az én fiam :)

Szerintem pediped a legjobb járás tanulásra. VAgy ha már "kemény" talpú, akkor Superfit. Sajna egyik se olcsó, de 2 éves korig muszáj beruházni, hogy ne legyen baj a lábikóval később.

2012. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, honnan veszitek, hogy műanyag talpbetét és hasonlók... Nekem három és fél éves a lányom, 20 hónapos a fiam, motoroznak, rohangálnak, a cipő bírja, a lábuk sosem izzadt, amúgy meg teljesen rendben is van nekik ortopédiailag - épp nemrég mondta rá orvos, hogy ritka gyönyörű lábaik vannak, látszik, hogy sokat vannak mezítláb, cipőből meg minőségit viselnek... Erről ennyit.

Természetesen elfogadom, hogy valakinek valami nem jön be, de azért még, mert a másiknak meg igen, nem kell lepontozni...

2012. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!