Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mei-tai vagy hordozókendő, ha...

Mei-tai vagy hordozókendő, ha még nem tarja úgy a fejét?

Figyelt kérdés

Szeretném így hordozni a babám, viszont ahogy olvastam a hordozőkendő csak 9 kg-ig jó. Az én babám 3 hónapos múlt és kb. 6 kiló, viszont feszes egy picit,ezért még nem tartja úgy a fejét,ahogy kell.

A mei-tai-ban viszont, ahogy látom nincs annyira tartva a feje.

Nem is lenne gond,ha nem 11 ezer lenne a kendő, mert így lehet,hogy csak 2-3 hónapig tudom használni!

A mei-tai egyáltalán nem tarja a fejét?


2012. márc. 28. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kendő. Lehet 9 kg fölött is használni, háton kötve. Én 6 ezerért vettem a kendőmet, tanfolyammal (házhoz jöttek) és jó minőségű kendő.
2012. márc. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kendő!

Vaterán,teszveszen tudsz használt jó minőségű kendőt beszerezni.


[link]

2012. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképp kendő! Nézz körül, mert pl. a Liliputit valóban csak 8 kg-ig lehet használni, nekem is ilyen nagy a babám, és hamar el kellett adjam ezt a kendőt, amellett, hogy nagyon szerettem, de van más márka, ami 15 kg-ig is jó. Csak a rugalmas kendőknél van általában ez a 8-9 kg súlyhatár, a szövöttek tovább használhatók, évekig.


Feszes, vagy hypotón babának nem jó még a mei-tai ilyen pici korban, ezért döntöttem én is a kendő mellett anno, ugyanez volt a problémánk, jártunk is tornázni, néhány alkalom után rendeződött is, de itthon is minden nap kellett csinálni amit a gyógytornász mondott gyakorlatokat, a mei-tait pedig kb. 6 hónapos korától használjuk. (1 hónap hordozás kimaradt, mert már nem volt kendő, de még nem volt mei-tai :)))))


A Liliputit nekem 6500 Ft-ért megvették, pár hónap használatért nem volt sok a 2400 Ft :) (asszem 8900.- most a kendő)


Tarts meg minden papírját, blokkot, használati útmutatót, szütyőt és jó áron megveszik.

2012. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Nandu van, 5 ezerért vettem (teszveszen találsz), a súlyhatár csak az, hogy te mit bírsz el. A három és féléves lányomat (15 kiló körül van) még simán a hátamra kötöm benne és viszem (olyankor, ha pl. túrázunk és elfárad).
2012. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!