Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél kis méretű a babaszoba...

Akiknél kis méretű a babaszoba! Kb 6-7 nm-es babaszobátok hogyan van berendezve? Ha tudtok képet is linkelhettek (úgy még jobb).

Figyelt kérdés
Köszi

2012. márc. 28. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 8 nm körül van, kis téglalap. Vékony, de aránylag hosszú szobácska. MOndjuk mint egy paneles sima félszoba.


Nálunk a fal egyik hosszában van az ágya, másik hosszában (nem pont egymással szembe, hanem kicsit eltolva) a szekrény. A játékosdobozkái a szoba végében vannak. De ő csak alszik ott, ugyanis játszani a nappaliban játszik úgyis .)

2012. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2*3 méteres szoba. Most egy picit másképp van, de sokáig így volt:

bal oldalt a rácsos ágy, és a marha nagy ruhásszekrény (plafonig ér és 1 méter széles), még egy kis hely hosszában, ott játékos dobozok


jobb oldalt a kis leesésgátlós ágy (160 cm hosszú), és egy kisebb szekrény (régen pelenkázónak használtam, most játékok vannak a tetején).


A két ágy között kb 30 centi van.


Itt játszanak a nappaliban, a gyerekszobában erre nincs hely, ott csak alvás és a ruhák, meg a játék egy része (a többi a nappaliban).

2012. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Képem nincs.

Harmonikaajtó van a babaszobán, mert túl kicsi, és ha lenne ajtó sehogy sem férnénk el.

Nagyjából kocka alakú a szoba. Ha belépünk az ajtón jobb oldalt van egyből a kiságy pelenkázóval.

Az ajtóval szemben lévő falnál van egy nagyobb ágy (nekem, ha úgy adódik). Felette 3 polc, jó pár játékkal megpakolva.

Az ajtón belépve bal oldalt van az ablak, előtte nincs semmi, ott egy kis üres tér van (pár dobozzal, amiben játékokat lehet tárolni).

Az ajtós falon pedig egy szekrény van a babaholmiknak. Középen egy kis szőnyeg, de inkább a nappaliban játszik.

Remélem érthetően írtam le.


Nálunk ezek játszottak szerepet, amikor próbáltuk berendezni:

Legyen harmonika- vagy tolóajtó inkább, ezzel helyet nyerünk.

Nincs külön pelenkázó és kiságy, hanem egyben van, mert így elfér, amúgy külön-külön nem igazán tudtuk volna jól elhelyezni, mert a külön pelusozó általában nagyobb méretű.

A babaholmis szekrény belül tágas, mély, viszont keskeny, mivel arra a falra csak vékonyabb szekrény fért el. Sokáig kerestünk míg megfelelőt találtunk.

2012. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok, nálunk is harmonikaajtó van
2012. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. Az ajtó nálunk a bal sarokra esik, vele teljesen szemben a bal oldali falon van az ágya, más nem fér ide. Az Ajtóval szembeni falon van az ablak középen, a sarokban a jobb falra merőlegesen van a pelenkázó, mellette fotel, az ajtó falán pedig egy szekrény. Remélem érthető ahogy írtam. A pelenkázó mellett van egy hézag mert az ajtaja nem nyílna a radiátor miatt ha fentebb tolnám, de a lányom folyton bedobálja a ruháit és minden mást amit irtó nehéz kihalászni onnan. Szeretném átrendezni valahogy a szobát de az ágyát nem akarom mozdítani mert a hálónk az ő szobájával szemben van és rálát az ágyunkra ha felébred (nyitva szoktam hagyni az ajtót. Szerintetek hogy lehetne praktikusan átrendezni?
2012. márc. 28. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Eléggé vizuális vagyok, így bár nagyjából elképzeltem amit írtál, mégsem tudok így látatlanban segíteni.

Ha van rá keret, akkor helytakarékos bútorokkal lehet majd a szobán alakítani, ha a kicsi nagyobb lesz. Most pedig nem tudom más mondani, hogy vagy tologassátok a bútorokat, hátha megtaláljátok a megfelelő pozíciót, vagy pedig az a lyukat tömd be valamivel, tegyél oda egy kis kukát, vagy egy dobozt, amibe belepakolhat, és könnyebb kihúzni. Ha meg nagyon pici a rés, akkor nem tudom...

2012. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*ha kicsit nagyobb lesz a babád
2012. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!