Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A joghurttól kiütéses lett, a...

A joghurttól kiütéses lett, a tejföltől semmi baja! Hogyan lehet ez? 9 hónapos

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp, ha piros joghurtról van szó. Eszembe jutott a bíbortetű és az abból kinyert kárminsav, ami erős allergén. E120-szal jelölik, mint természetes színezék.
2012. márc. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Natur joghurt volt? mert ha gyümölcsös akkor lehet hogy attól, mi nem bírjuk az epret meg az erdei cuccokat, azoktól mindig piros pöttyösek vagyunk.
2012. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"mi nem bírjuk az epret meg az erdei cuccokat, azoktól mindig piros pöttyösek vagyunk."


eleve azokat csak 1,5 éves kor után lehet bevezetni, szóval egyetértek, attól is függ, milyen joghurt!


ha simától akkor beszélj a dokival! lehet pár hónapot ki kéne hagynotok

2012. márc. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálunk is! Főzeléket kapott tejföllel habarva, semmi gondd, danon gyümölcs, natúr joghurttól kipatogott. Nem bírta az élő joghurtkultúrát, csak a danoninotól nem pattogott ki, és a milli krémtúrótól, túrórudi, és tejszeletek, kinder pigvi. A málnás danoninotól sem lett semmi baja. 1 évesen barátnőmnél evett egy danon normál joghurtot, akkor már semmi baja nem volt, nem pattogott ki. Kellett az a 3 hónap még a szervezetének, hogy érettebb legyen, és fel tudja dolgozni az élő joghurtkultúrát. Ha elmúltak a pöttyök, próbáld ki a fenti termékeket, és ha attól is ki pattog, ne adj neki 1 éves koráig.
2012. márc. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha gyümölcsös volt attól,a danone joghurt meg tele van antibiotikummal lehet attól is,várj vele kicsit.Nekem Kisfiam 7 hónaposan kipattogott a túrótól,2 hét múlva semmi baja nem volt tőle.Most 11 hónapos és már tejet is kap hígítva.
2012. márc. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A "pöttyösek" vagyunk :), azt nem írtam, hogy az enyém már 2 éves én meg huhh sok, de én allergiás vagyok az eperre és úgy néz ki ő is az lesz. Szóval csak ebből gondoltam, hogy nálatok is ilyesmi lehet.
2012. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Természetesen natúr joghurt volt!

Kipróbáltam a túró rudi belsejét adni neki, sehol egy pötty!:)


Amúgy ez a fajta volt, a legalsó:

[link]

2012. márc. 30. 10:09
 8/8 anonim ***** válasza:

hát hallod a túrórudi belseje nem éppen a legjobb teszt, ugyanis nem igen van benne túró... az olcsóbba szerintem még szárazék sincs :D

ne adj azt 9 hónaposnak, káros az emésztőrendszerének, az egy rúd E-betű

2012. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!