Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívás előtt milyen orrspra...

Orrszívás előtt milyen orrsprayt használtok babátoknál? Mennyibe kerül és milyen kiszerelésű?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 07:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sterimar baby-t, 1980.-ért veszem. Azt nem tudom milyen kiszerelésű, de hamar fogy:(
2012. márc. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sterymar. Jó borsos az ára, olyan 1500-1700ft körül van, de megéri.
2012. márc. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én orrszívás előtt mindegy egyed alkalommal Sterimar baby-t használok. Jól fellazítja és várok vele egy kicsit, ezután könnyen kijön. Ha ténylegesen náthás is, akkor a szívás után cseppentek nasivin baby-t. De ugye azt nem írtad mennyi idős a babád. A sterymar olyan 1200-1400 ft körül van, és elég sokáig elég szokott lenni.
2012. márc. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
afrin babyt 2000 ft körül van
2012. márc. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1 éves. Eddig én is a sterimart használtam. Attól gazdaságosabb és olcsóbb nincs esetleg?
2012. márc. 29. 07:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Aqua marist használok, kb. 1500 forint, azt hiszem.

Ugyanaz van benne, mint a babás orrspray-kben, csak a szórófej kialakítása más.

2012. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amikor a kislányunk nagyon náthás volt, akkor a gyerekorvos megkérdezte, hogy mennyire vagyunk bátrak, ekkor a kislányom 7 hónapos volt. Mondtam, megcsinálok mindent normális keretek között. Mivel az egészségügybe dolgozom, gondolta megpróbálhatjuk, és azt tanácsolta, hogy mossuk át az orrát. Írt fel sóoldatot, és vettünk hozzá fecskendőt. Na ez olcsóbb megoldás, de ugye ezt nem lehet állandóan használni. De nagyon hatásos volt, mindent kiszedett egy pillanat alatt.

Úgy kellett csinálni (2 emberes mutatvány, hogy a párom megfogta a fejét a pelenkázón, persze a gyerkőc feje feléni volt, nem a fal fele nézett, kicsit megdöntöttük a fejecskéjét. egyik orrlyukába fecskendővel nyomtuk a sóoldatot, a máskból egyből szívtuk orrszíó-porszívóval! hatásos!!!

2012. márc. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De. Én már áttértem a gyógyszertárban készített fiziológiás sóoldatos orrcseppre. Kb 300 Ft, ekkora babának már lehet simán cseppenteni, és a hatása pont olyan jó, mint a spray-nek. Kisebb korában én is a Sterimar baby-t vettem, de hát nem olcsó és tényleg hamar fogy :(.
2012. márc. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Na valami olyasmire gondoltam mint amit az utolsó írt :). Mi a neve? Hogyan kérhetem a gyógyszertárban?
2012. márc. 29. 08:23
 10/12 anonim ***** válasza:

huha..

en anyatejet hasznalok, a ferjem semmit


mondjuk nem varjuk meg, míg beszárad..


egyebkent sóoldatos cseppet hasznalnek, ha nem mondta volna a doktorneni, hogy nem kell

2012. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!