Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú natúr joghurtot...

Milyen márkájú natúr joghurtot adtatok először babátoknak?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
ACTIVIA
2012. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Danone natúrt.
2012. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Activia
2012. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat.
2012. márc. 29. 09:40
 5/10 anonim ***** válasza:
úgy tudom nem szabad aktíviát, rá is van írva a dobozára. Én cserepes joghurtot adtam.
2012. márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs ráírva semmi ilyesmi,ezt honnan szedted?
2012. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a densiát mondod,mert azt valóban nem lehet
2012. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Densiát mért nem lehet?


Ettől az activia mániától teljesen kivagyok. Duplaáron adnak el valamit, ami pont azt tudja, mint a többi ( orvosi cikket olvastam erről, állítólag büntették is őket), és az hogy drágább, még meg is erősíti a vevőben, hogy ez a jobb.

Én adtam neki tescosat is, aldisat is. amit azért mertem, mert pl mikor régebben vettük tescos popcorn, kibontottuk, és ugyanaz a mogyi márka volt benne, mint a mi mogyis zacsiban 2szer annyi.

2012. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

cserepes joghurtos vagyok.

pl:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


de itt az oldalon nagyon sokat olvastam, hogy nem szabad, egyébként se szeretném adni. Cserepes joghurtban nincs semmi mű, és tejből van. Múltkor készítettem belőle házi joghurtot,, aktivíából nem hiszem hogy sikerült volna... De nem akarok senkit megbántani, mindenki azt ad a gyerekének amit ő jónak hisz.. én ezt vallom!

2012. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én csak azért szeretem az aktiviát mert az íze egészen más. Egyél meg egy aktiviát és utána próbáld magadba gyömöszölni a danone-t...Amíg komondottan nem volt itthon mind a kettőből pont 1-1 és én meg nem akartam enni mindkettőt fel sem tűnt hogy mennyivel finomabb.Valahogy édesebb és lágyabb az íze. Egyébként gyereknek a danonínó volt az nekem szimpatikusabb volt a korosztályához. Az is eléggé finom.

Aldis joghurtot is ettem már ami gyümölcsös és csokidarabok vannak benne mint a sztracsatellában... Na az is finom pont a csoki miatt:D Szóval én ízre megyek nem árra. De tapasztalataim alapján azért még mindig van néhány olyan minőségi termék aminek pont azért magasabb az ára mert nem spórolnak ki belőle dolgokat. legyen az ránk jó vagy éppen rossz hatással, a lényeg, hogy nekünk ízlő és tudja a gyártó mit keres a fogyasztó. Ugyan így össze lehet hasonlítani a hamis túrórudit és hát a legnagyobb különbség a milkás rudival..( nem tudom, hogy ez a legdrágább-e de nagyon nagy az eltérés). Nem mondom, hogy nem ehető a másik, de a milkás után én már nem tudom megenni. Azt pedig nagyon tudom utálni amikor más a pénztárcámban akar turkálni és én azért vagyok a rossz ember mert a coca cola nevű colával mérgezem magamat és nem a tesco-s colával (mert az talán egésszégesebb, mi?). Nem kell másnak az én megtakarításaim után aggódia és helyettem is spórolnia úgy hogy az elviekben az én saját magam ízlésének megfelelő ételek rovására menne. Egyébként ha nem lennének reklámok rengeteg termékről az álltalános információt meg sem tudnád. Ha csak a szomszédasszony el nem magyarázza hogy mi az a tampon anélkül, hogy a csomagolást felbontanád a boltban és elolvasnád... Biztosan hatnak rám is a reklámok valahogyan tudat alatt és manipulálnak, de én nem érzem magamat tőle agymosottnak. Ha nekünk ez így a megfelelő és ezeket az ízeket szoktuk meg akkor nem fog számítani, hogy egésségesebb ételt kapok-e az áráért vagy sem. És hát a popcorn...én azt se tudom abból éppen milyet veszek le a polcról. Azért ennyire nem vizsgálok meg mindent és tény, hogy pl pont popcornt nem is eszünk max 2-3 hetente.

Ráadásúl az emberben tényleg valahol elraktározódott az a feltételezés, hogy ha egy termék áldoz a reklámjára, hogy eljusson hozzánk akkor az a továbbiakban épít arra a bizalomra is amit a termék kóstolása után elnyerhet. Na ez nem a Tibi csoki:D De még is az esetek többségében az ehetetlen mindenféle édességekkel szemben azok az igazán jó ízűek amiknek a reklámját már unod. Hasonló képpen ahogyan én sem eszek mást úgy a gyermekemnek is azt szeretném adni ami finom. Ez pedig hogy ugyan az azt cáfolom, hogy hatásában ugyan az azt viszont egyszerűen csak nem vitatom. Az íze miatt vesszük nem pedig a tv-ben énekelő színész miatt...de miatta kóstoltuk meg.

2012. márc. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!