Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyogyszertári kevert görcsoldó...

Gyogyszertári kevert görcsoldó papa akármi. Segit ha sokat pukizik és fáj a hasa?

Figyelt kérdés
11hetes eddig angolvizet kapott de most ugy tünik nem hat..2.éjjel hogy végig fent volt orditott semmi sem volt jó neki puki közbe ordit szegény...micsináljak?:(
2012. márc. 29. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Papaverin, nekünk bevált.
2012. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ettől még többet fog pukizni ;)


ha sokat pukizik akkor a büfizés nem elég, azt kéne, hogy fönt jöjjön ki a sok levegő amit szopi közben lenyel. 10-15 perccel próbálj többet büfiztetni, többet legyen hason, hátha ez is elég.

persze nem azt mondom, hogy ne próbálj ki mást, de nem fog kevesebbet pukizni tőle, hisz pont arra van, hogy az sikerüljön :)

2012. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hason nem marad meg sajnos:(..büfizni meg hiába büfiztetem jó ha 1 1 büfizik:(
2012. márc. 29. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekunk semmi sem hasznalt, mindent megvettem es kiprobaltam, ami letezik.... 4 honapig uvoltott minden nap... Kenyeren es rantott huson eltem szinte, hogy ne miattam fajjon neki... Nehez idoszak, de elmulik!!!!!! most a fogzas van:))) csak hogy nehogy kipihentek legyunk egy kicsit :)))
2012. márc. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, a szelcsovet probaltad mar? Nekunk egy fel orara megnyugodott tole, de van akinek hasznal.
2012. márc. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..péntek ota adom a papaverines görcsoldót és szerda óta uj tápszert is..hát péntek ota sokkalta jobb alszik éjjel igaz nem este 8től hanem 1körül és fent is van éjjel de már ez is haladás..néha még kaja közbe feszeng akkor felveszem büfiztetem..
2012. ápr. 2. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!